Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Skladník/čka - Kutná Hora. Nástup ihneď!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Kutná Hora
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 30.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Náplň práce:

- príjem, výdaj materiálu
- kontrola KOMPONENTOV
- práca so scenerom
- práca na NZV, VZV

Co od Vás očekáváme:

- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť
- ochota pracovať na smeny
- výhodou prax v sklade, nie podmienkou!
- preukaz VZV výhodou, nie podmienkou!

Co Vám můžeme nabídnout:

- hlavný pracovný pomer
- možnosť prestupu do kmeňa podniku
- MZDA od 28 000 Kč/brutto
- KARIÉRNY RAST
- zabezpečené ubytovanie aj pre páry BEZPLATNE
- možnosť príspevku na bývanie
- ZÁLOHY KAŽDÝ TÝŽDEŇ
- starostlivosť koordinátora

Benefity

  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Kafetérie Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

  • Kolín
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Ovčáry, Kolín
  • Comac jobs s.r.o.
  • 32 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Kutná Hora
  • Veronika Kupcová
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 20. prosince
Zveřejněno: 11. února
  • Mnichovo Hradiště
  • Manpower
    Benefity:
Zveřejněno: 24. července

ManpowerGroup s.r.o., Šmídl s.r.o., Zenit, spol.s r.o., AC Jobs, s.r.o., Comac jobs s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Yusen Logistics (Czech) s.r.o., UBC s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Crocodille ČR, Advantage Consulting, s.r.o., MERIMAC s.r.o., Foxconn Technology CZ s.r.o., LUKKESCH Cargo Freighter, s.r.o., Ambulance DZS a.s., ČERNOHLÁVEK GROUP s.r.o., INPRO Čáslav s.r.o., ABERA spol. s r.o., Maso Čáslav s.r.o., Tomáš Černý, Věra Černá, PKP dopravní společnost s r.o., AGRO PODLESÍ, a.s., Farma Ostrov s.r.o., CULKA & SADLIK s.r.o., Dvůr Libněves, s.r.o., Martin Brynych, Martin Šimák, Huyen Thu Vu, PRUH POLABÍ, s.r.o., Rudolf Šaman, AGRO PERTOLTICE, a.s., Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o., Zdeněk Tomášek s.r.o., HÁLA TRUCK, s.r.o., HRADECKÁ SPOLEČNOST s.r.o., UNImont plus s.r.o., Pavel Víša, ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s., SEDLDEKOR spol. s r.o., Jiří Bíza, ATOS, spol. s r.o. Ledeč nad Sázavou, K + K mezinárodní doprava s.r.o., SAPRIL Morava s.r.o., Luboš Vrána, CARTECHNIK TRADE s.r.o., Quang Duong Vo, MyFest s.r.o., LKW Sadská s.r.o., BEGINDAT s.r.o., WANSIDA Int. s.r.o., TROLO scooter s.r.o., AKUMULÁTORY - Táborský s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Lodník / Lodnice, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Specialista / specialistka IT, Referent / Referentka, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Úředník / Úřednice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Support IT, Shift leader / Vedoucí směny

Kutná Hora, Celá ČR, Čáslav, Kolín, Ovčáry, okres Kolín, Uhlířské Janovice, Žiželice, okres Kolín, Poděbrady, Církvice, okres Kutná Hora, Červené Janovice, Bohdaneč, Ronov nad Doubravou, Dobšice, okres Nymburk, Kněžice, okres Chrudim, Třebovle, Třemošnice, Zruč nad Sázavou, Kostelní Lhota, Chlumec nad Cidlinou, Hradec, okres Havlíčkův Brod, Chrášťany, okres Kolín, Nové Město, Hořátev, Ledeč nad Sázavou, Vyšehněvice, Heřmanův Městec, Sadská, Třebestovice, Kostelec nad Černými lesy, Budiměřice

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

AJ EU hora Kutná Hora mzda náplň práce plat podnik práce sklad Zruč kontrola náplň PR