Hledáme lidem práci Manpower

Junior programátor PLC - Kutná Hora, nástup ihned

Lokalita Kutná Hora
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledám posilu do našeho týmu z řád juniorních PLC programátorů, vyhlášku 50§5 zajistíme!. Rozjeď svou kariéru ve výrobní firmě, která je dlouhodobě považována za zaměstnavatele roku v regionu. Přihlaš se nebo mi napiš po bližší informace.

Popis pozice:

Budeš součástí menšího týmu, kde jsou junioři i senioři a tvou náplní práce bude:

  • Tvorba simulačních modelů automatických linek
  • Kreslení konstrukčních schémat a SCADA/HMI procesů
  • Tvorba návrhů a implementace vhodných řešení pro zákazníky

Profil kandidáta:

Co musíš umět:

✅Základy VB skriptů

✅Znalost PLC nebo SCADA

Nabízíme:

✔️25 dní dovolené

✔️Flexibilní pracovní doba

✔️Cafetérie -ročně 3 000,-Kč na benefity z široké nabídky dle vlastní volby (divadla, masáže, lékarny, cestovky,..)

✔️Firemní stravování od 22,-Kč (česká, vegetariánská, čínská kuchyně)

✔️Pravidelná roční revize mzdy

✔️Zvýhodněným T-mobile programem pro Vás i Vaše příbuzné

✔️Vzdělávání a podpora osobního rozvoje.

✔️Volný vstup do fitness a na multifunkční hřiště

✔️Příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru u nás

✔️Slevy u našich partnerů (Datart, Śkoda Auto,...)

✔️Firemní akce (např. Foxfestival) a teambuildingy

✔️Dopravu zdarma z Kolína či Čáslavi

Rekvalifikační kurzy v kostce

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

AJ akce auto benefit benefity Čáslav česká data doba flexibilní hledám hora IT kandidát Kolín Kutná Hora masáže mobil mzdy nabídky náplň práce partner penzijní připojištění podpora pojištění pozice práce pracovní pracovní doba programátor připojištění příspěvek rozvoj SOU stravování teambuilding vhodný vzdělávání zaměstnavatel zdarma znalost automat CAD dar dovolené firemní informace masáž model náplň osobní penzijní poměr PR proces procesů profi program region roční rok řešení součást tvorba tým výrobní zákazník