Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Pracuj ve výrobě světlomětů v Jihlavě! Ubytování / zálohy!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Jihlava
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 26.600 – 29.999 Kč
Kontakt Karla Ježíková, zobrazit tel. číslo

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Hledáme MANUÁLNĚ ZRUČNÉ kolegy a kolegyně do výrobního závodu světlometů v JIHLAVĚ. Nabízíme Vám práci s možností UBYTOVÁNÍ. Předchozí praxe není potřeba, vše Vás naučíme.

Náplň práce:

  • kompletace materiálu
  • montáž komponentů
  • fyzicky nenáročná práce

Místo výkonu práce: Jihlava

Co od Vás očekáváme:

  • zkušenost z výroby výhodou
  • manuální zručnost, zodpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • průměrná měsíční mzda 26 600 Kč
  • náborový bonus 10 000 Kč
  • zajištěné ubytování v centru Jihlavy - 0 - 2700 Kč / měsíc
  • příspěvek na závodní stravování - oběd již od 18 Kč, při noční směně strava zdarma
  • v případě, že dojíždíte do práce 25 km a více, dostanete od nás příspěvek na dopravu až 1 500 Kč
  • 25 dní dovolené
  • měsíční zálohy až 4 000 Kč
  • 13. plat
  • práce vhodná i pro uchazeče bez praxe
  • péče koordinátorky samozřejmostí

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování Závodní stravování

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

AJ bonus Bor hledám Jihlava Lom měsíc měsíční mzda místo Most možnost mzda nábor náplň práce odpovědnost péče plat práce praxe průměrná příspěvek stravování ubytování uchazeč vhodná výkon zdarma Zruč dar dovolené kolegyně materiál měsíční místo výkonu práce náborový náplň PR případ světlo výrobní výroby závod zkušenost