Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Montáž komponentů ve výrobě | Jihlava | Ubytování | Zálohy |

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince
Lokalita Jihlava
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Dělník / Dělnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.500 – 26.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Hledáme MANUÁLNĚ ZRUČNÉ kolegy a kolegyně do výrobního závodu světlometů v JIHLAVĚ. Nabízíme Vám práci s UBYTOVÁNÍM a to i pro Vaší druhou polovičku nebo kamarády! Předchozí praxe není potřeba, vše Vás naučíme.

Náplň práce:

  • Jednoduchá manuální montáž a kompletace světlometů
  • Manipulace a začišťování plastových výlisků
  • 3-směnný provoz
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Co od Vás očekáváme:

  • Manuální zručnost
  • Zkušenost z výroby výhodou
  • Ochota pracovat na směny

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Průměrná měsíční mzda 24 500 - 26 000 Kč
  • Zajištěné ubytování v centru Jihlavy
  • Příspěvek na závodní stravování - oběd již od 18 Kč
  • V případě, že dojíždíte do práce 25 km a více, dostanete od nás příspěvek na dopravu až 1 500 Kč
  • 5 týdnů dovolené za rok
  • Týdenní zálohy
  • 13. plat
  • Práce vhodná i pro uchazeče bez praxe
  • Máme práci i pro Vaší druhou polovičku nebo kamarády
  • Péče koordinátorky

Benefity

  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

  • Ostrava
  • PAT GROUP s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Studijní volno
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Kafetérie
Zveřejněno: 24. května
  • Trutnov
  • HVO Trading s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování

ManpowerGroup s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., AC Jobs, s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Advantage Consulting, s.r.o., ProJobEU s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., SKYCLEAN s.r.o., FLEXIMA s.r.o., 100% REWORK s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Trenkwalder a.s., HRANIPEX Czech Republic k.s., KRAVSOVO AP CZ s.r.o., POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o., Mejstřík s.r.o., OBALY NA MÍRU s.r.o., TREK SERVIS s.r.o., Salviro s.r.o., HAJKO, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Projektový / projektová manažerka, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Jihlava, Jihlava, Jihlava, Pávov, Jihlava, Střítež, okres Jihlava, Měšín, Hubenov

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

AJ den druh hledám Jihlava Lom měsíční mzda místo mzda náplň práce péče plat práce praxe průměrná příspěvek směny stravování týden ubytování uchazeč vhodná výkon Zruč dovolené kolegyně měsíční místo výkonu práce náplň PR případ rok světlo výrobní výroby závod zkušenost