Práce: Manipulační dělník 17.000-18.000,-Kč/měs- Brno

lokalita: Brno zadavatel: Work Service Czech s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jste manuálně zruční? Baví Vás práce v kolektivu?
Pro našeho klienta hledáme pracovníky na pomocné práce ve výrobě.
Není to fyzicky náročná práce, proto jí mohou vykonávat ženy i muži.

Pracovní doba: PO-NE 6:00–14:00, 14:00–22:00, 22:00–6:00 nebo možnost 12 hodinových směn.

Náplň práce:

  • doplňování stavu z centrálního skladu
  • kontrola vydaného materiálu
  • zabezpečení tisku a správnosti štítků
  • kontrola a třídění přepravek

Co vám nabízíme:

práce na HPP, 17.000,– Kč/měs
docházkový BONUS 500,– Kč/měsíc
osobní ohodnocení 10% ze základní mzdy
HPP-plný pracovní fond
příplatky za svátky, víkendy, přesčasy dle zákoníku práce
nadstandart-25 dní dovolené u HPP
závodní kantýna – oběd 26 Kč – přispíváme 55% z ceny
vstupní lékařská prohlídka hrazena zaměstnavatelem
autobusová doprava na pracoviště zdarma ( autobus jezdí ze zastávky Úzká nebo od Ústředního hřbitova)
zaškolení na pracovišti

Co od vás očekáváme:

zručnost
spolehlivost, ochotu pracovat

V případě vážného zájmu nás kontaktujte přes tlačítko odpověď nebo na tel.602 695 835

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist