Práce: Jednoduchá manuální práce v Itálii – němčina podmínkou

lokalita: Itálie zadavatel: Randstad s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Rádi cestujete? Láká Vás práce v zahraničí? Pokud mluvíte německy, pak hledáme právě Vás! Nabízíme jednoduchou manuální práci ve výrobě na severu Itálie Brixen (Alto Adige). Atraktivní výdělek až 50 000 Kč měsíčně!

Co Vás čeká?
jednoduchá manuální práce
kontrola drobných kovových dílů
drobné opravy

Co nabízíme?
atraktivní výdělek 1600 až 2000 EUR dle Vašich pracovních zkušeností a schopností
vydělat si tak můžete 40 000 až 50 000 Kč čistého za měsíc

Co od Vás očekáváme?
dobrou znalost němčiny – mluvené i psané
manuální zručnost, jemnou motoriku a spolehlivost

Zaujala Vás naše nabídka?
Zavolejte nám ZDARMA na 800 856 856 nebo pošlete svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Itálie

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist