Volné místo ve firmě Delirest Services s.r.o.

Kuchař/ka - volné víkendy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Děčín
Zadavatel Delirest services s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Obchod, nákup a prodej zboží, Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Delirest services s.r.o.

Vášeň k jídlu nás spojuje již od roku 1991, dělá z nás mistry ve svém oboru a stále nás to baví. Díky skvělým lidem vykonáváme svou práci poctivě a s úsměvem. Naším cílem je spokojenost zákazníků i zaměstnanců.

Co od Vás očekáváme:

Do restaurace pro zaměstnance hledáme Kuchaře/Kuchařku s praxí na přípravu denního menu.

Náplň práce:

  • příprava jídel z denní nabídky
  • výdej jídel

Požadujeme:

  • praxi v oboru gastronomie na pozici kuchař/ka
  • zkušenost se závodním stravováním velkou výhodou
  • fyzická zdatnost
  • spolehlivost, pracovitost
  • samostatnost

Nabízíme:

  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • stabilního zaměstnavatele s 25 letou tradicí na trhu
  • výplatu nejpozději vždy k 5. dni v měsíci
  • odměnu za docházku
  • odměu za odpracovaná léta
  • zvýhodněné stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • sickdays
  • odborné kurzy a školení
  • možnost karierního růstu
  • pracovní dobu Po-Pá ranní směna
  • volné víkendy
  • kartu Benefit Plus

Nástup možný ihned.

  • Brno
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 27 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. října
  • Brno
  • 25 000 – 35 000 Kč

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, JOB LEADER EUROPE s.r.o., JUDr. Josef Janů, O2 Czech Republic a.s., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., ManpowerGroup s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., SIRIUS FINANCE, a. s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Möbelix, MIMO BOHEMIA, a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, LPP Czech Republic, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Sirowa Czech s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Globus ČR, v.o.s., Kolokrám s.r.o., Delirest services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., SATIVE s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., AC Jobs, s.r.o., Jezbera a syn-topení, voda, plyn, s.r.o., SaM silnice a mosty Děčín a.s., Aleš Čermák, KOBRA INVEST s.r.o., Luboš Koďousek, Thi Hoai Nguyen, MeDoZa, s.r.o., Huu Hoang Nguyen, Město Jílové, Enaspol a.s., Tomáš Rudolf, Ottimo invest s.r.o., Autocentrum DaP s.r.o., Văn Son Nguyen, Xing Chen Hvězdy s.r.o., Văn Hanh Nguyen, Anna Lou Longyapon Krautová, WK IMPORT s.r.o., NIKA EURO TRANS s.r.o., IMPERIAL STANDARD, SE, PHAMY FOODS s.r.o., JV-INTEGRA s.r.o., Martin Průša, PAMS, STRONGPROF, s.r.o., Thi Minh Xuyén Nguyen, OREL Česko - Filipínská obchodní, sportovní a kulturní komora z. s., Tien Dung Nguyen, PEPE LOPEZ Y FAMILIA spol. s r.o., Auto Lovers s.r.o., NO-CONTACT s.r.o., Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace, APR-CZ s.r.o., AUTODÍLY ŠPINDLER HOLDING a.s., KROYS - Milan Krejčí s.r.o., Hamlet Manukyan, Max Retail s.r.o., KE WANG s.r.o., Lan Huong Ho, MASSFIT s.r.o., Thi Thanh Huyen Nguyen, Ngoc Hoang Tran, Quoc Su Vuong, K A P P A - P, spol. s r.o., Kanlathita Zizkovsky, OREL - 1985 - CZE - PHL komora z. s., AUTO BOHEMIA-půjčovna, servis aut a pneu s.r.o., E K O F I N P C spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Dopravce / Dopravkyně, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Uklízeč / Uklízečka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Průvodce / Průvodkyně, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice mytí vozidel a strojů, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Děčín, Česká Kamenice, Ústí nad Labem, Kamenický Šenov, Trmice, Nový Bor, Česká Lípa, Litoměřice, Jílové, Benešov nad Ploučnicí, Hřensko, Veselé, Petrovice, okres Ústí nad Labem

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Odbory - proč a jak je založit

astronom benefit Bor den gastro gastronomie hledám IT kurz kurzy měsíc Most možnost nabídky náplň práce penzijní připojištění plat pojištění práce pracovní pro zaměstnance připojištění příspěvek restaurace růst samostatnost stabilní stravování školení víkend zaměstnání zaměstnavatel náplň obor odbor odborné penzijní PR příprava sickday směna trh závod zkušenost