Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRO (40.-45.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Servisní technik / technička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Máte vzdělání v oblasti elektro a vlastníte platnou vyhlášku 50/1978 Sb., §6? Máte zkušenosti se servisními výjezdy k zákazníkům a prováděním servisních služeb? Rád komunikujete se zákazníky a baví Vás cestovat a nesedět jen v kanceláři? Pak hledáme právě Vás!

Stabilní společnost hledá nového kolegu do týmu na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK – ELEKTRO (40.-45.000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • servis a opravy strojů u zákazníků
  • instalace nových strojů do provozu
  • školení a podpora uživatelů
  • technologická podpora zákazníků
  • vedení evidence servisu a oprav

POŽADUJEME

  • SOU/SŠ vzdělání elektro
  • praxi obdobné pozici
  • platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6
  • ochotu cestovat v rámci Evropy
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni – školení proběhne v anglickém jazyce
  • řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

  • zázemí stabilní společnosti
  • osobní automobil i pro soukromé účely
  • diety
  • další bonusy 30–50% ze mzdy
  • dovolená navíc
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • neformální a přátelské pracovní prostředí
  • možnost profesního i osobního růstu
  • místo výkonu práce: Evropa

  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Rokycany
  • SMS CZ, s.r.o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Benešov, Blansko
  • HANDICAP, a.s.
  • 20 000 – 21 000 Kč
  • Boskovice
  • MINERVA BOSKOVICE, a.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Liberec
  • GELOSTAV CZ, s.r.o.
  • od 17 900 Kč
  • Strážnice
  • Střední škola Strážnice, příspěvková…
  • 25 000 – 38 000 Kč
  • Pečky
  • František Dvořáček
  • 35 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 23. února

O2 Czech Republic a.s., 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, Jobs Contact Personal, s.r.o., FRIGERA s.r.o., PTF financial s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Věra Pietrasová, HOFMANN WIZARD s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., HANYA corporation s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., Trenkwalder a.s., EBIS, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Programátor / Programátorka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Specialista / specialistka telekomunikací, Zkušební technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička

Brno, Modřice

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

auto automobil bonus bonusy den dění diety dovolená elektro evidence hledám kancelář Luže místo mobil možnost mzdy náplň práce nové plat podpora práce pracovní pracovní prostředí prostředí příspěvek růst SOU společnost společnosti stabilní stravenky stravování školení technik vedení výjezd výjezdy výkon vzdělání zkušenosti anglické anglický anglický jazyk instalace jazyk místo výkonu práce náplň navíc oblast oblasti opravy osobní PR profesní přátelské řidič servis stroj technolog tým uživatel zákazník zkušenost