Servisní technik – elektrikář (170 – 180,- Kč/hod)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Brno
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 27.000 – 29.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jsi spolehlivý pracant, kabely a práce s nimi jsou tvůj každodenní chléb, rád pracuješ v terénu, nacházíš nová neotřelá řešení neobvyklých situací, chceš vědět a zároveň se naučit, jak se pracuje v českém podniku se světovým přesahem a dlouholetou tradicí? Pak hledáme právě Tebe!
Sháníme totiž vhodné kandidáty na pozici servisního technika – elektrikáře bazénové techniky.
Nástup ihned!
V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobá spolupráce jistá.
Přidáš se?

Náplň práce:

  • servisní a montážní činnost bazénů, zastřešení a vířivých van u zákazníka
  • montáž nových výrobků včetně jejich zapojení
  • údržba bazénů včetně bazénové technologie
  • technické poradenství
  • místo pracoviště Osov, Hořovice, Brno

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny B, skupina C a E výhodou
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • samostatnost
  • schopnost rychle se učit novým věcem
  • časovou flexibilitu
  • vzdělání v oboru elektro – výhodou
  • platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 min. §6

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
  • mzdu 170 – 180.- Kč/hod.
  • možnost profesního a osobního růstu,
  • práci plnou výzev,
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv,
  • atraktivní mzdové ohodnocení,
  • širokou škálu firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport kartu, pružnou pracovní dobu,

věrnostní benefity aj.