Volné místo ve firmě JOBSTART s.r.o.

Směnový vedoucí - technik

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rychnov nad Kněžnou
Firma JOBSTART s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

JOBSTART s.r.o.

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v Praze. Naší misí je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme

  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • střední odborné vzdělání – technického směru
  • zkušenosti s vedením lidí – VÝHODOU
  • odborná způsobilost v elektrotechnice – vyhláška 50
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B

Nabídka

  • 5 týdnů dovolené
  • 13., 14. plat
  • zaměstnanecké benefitky – stravenky, masáže, slevy, …
  • možnost dalšího vzdělávání

Pracovní náplň

  • vedení týmu údržby na směně
  • operativní řízení poruch a jejich oprav
  • objednávky náhradních dílů, servisů
  • analýzy příčin poruch – přijímání opatření k jejich eliminaci

  • Žamberk
  • Šmídl Provozní Holding s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 25. března
  • Hrušky, Břeclav
  • Manpower
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 20. září
  • Liberec
  • Směnový Vedoucí
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 16. srpna
  • Tachov
  • Iva Matejková
  • 30 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 19. června
  • Kyjov, Hodonín
  • Směnový vedoucí
  • 23 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 25. srpna

HOBRA - Školník s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Česká spořitelna, a.s., AGRICO, s.r.o., Šmídl Provozní Holding s.r.o., ŠTĚPÁNEK, spol. s r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s., ManpowerGroup s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., PK ham spol. s r.o., Armádní Servisní, příspěvková organizace, Rubena, s.r.o., RKO GROUP a.s., Město Rychnov nad Kněžnou, MATRIX a.s., BAYER a BAYER s.r.o., Mgr. Renata Vasquez Lédlová, ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o., c.k. daňová kancelář, a.s., HÁJEK - CZ s.r.o., Okresní soud v Rychnově nad Kněžnou, GARED s.r.o., BEDNĚNÍ - ARTCO s.r.o., Adient Czech Republic s.r.o., Instalatérství Vonásek s. r. o., ROJEK a.s., Dětský domov, Potštejn, Českých bratří 141, INGTOP, s.r.o., SOVA stavební s.r.o., MAS ORLICKO, z.s., Petr Ryšavý - AUTODOPRAVA, s.r.o., Základní škola M. Choceňského, Choceň, Andrea Špačková - PRODUCT - SPACEK, SPI Factory s.r.o., SVĚT OKEN s.r.o., Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí, Josef Morávek, NOPEK, a.s., PowerJob s.r.o., Recycling - kovové odpady a.s., HANOI PE s.r.o., TOTEM BIKES, s.r.o., KTC WOOD s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Dispečer / Dispečerka, Logistik / Logistička, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Personalista / Personalistka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Technik / technička v zemědělství, Úředník / Úřednice, Manager, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka

Celá ČR, Rychnov nad Kněžnou, Týniště nad Orlicí, Žamberk, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou, Choceň, Vysoké Mýto, Těchonín, Náchod, Moravany, okres Pardubice, Třebešov, Solnice, Kostelec nad Orlicí, Potštejn, Poběžovice u Holic, Nové Město nad Metují, Ústí nad Orlicí, Vračovice-Orlov, Dolní Dobrouč, Jablonné nad Orlicí

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

benefit Bor den elektro HR IT masáže možnost nabídka náplň práce Office plat práce pracovní řízení stravenky technik vedení vedoucí vzdělání vzdělávání zaměstnanec zkušenosti znalost analýzy díl dovolené masáž náplň odbor odborná odborné PR pracovní náplň řidič servis střední technické tým vedení týmu zaměstnanecké zkušenost způsobilost