SEŘIZOVAČ / OBSLUHA AUTOMATIZOVANÉ LINKY (až 40 000 Kč)

Lokalita Prostějov
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Bohužel, tato nabídka již není aktuální.

Našli jsme pro vás ale jiné možnosti:

Hledáme kandidáty, kterým vyhovuje režim práce ve směnném provozu (4 směny) se zasloužilou fin. odměnou a mají ideálně zkušenosti z výrobního prostředí, jako Seřizovač, na Obsluze linky apod.

Popis pozice:

Čeká tě práce na plně automatizované linky, kdy budeš obsluhovat a seřizovat linku. Dále budeš zodpovídat za kvalitu výrobků. Praxe na podobné pozici je velmi žádoucí.

Na osobním pohovoru tě rádi provedeme, vše ukážeme a vysvětlíme.

Profil kandidáta:

  • praktické zkušenosti s obsluhou, nebo seřizováním strojů a výrobního zařízení ve výrobní společnosti
  • zájem o nové technologie a chuť se učit
  • ochota pracovat na směny

Nabízíme:

  • lákavé fin. ohodnocení od 35 - 40tis
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • přátelské a neformální prostředí
  • příspěvek na stravování
  • a další zaměstnanecké benefity (sportovní aktivity, zdravotní péče aj.)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování