Volné místo ve firmě LINAPLAST s.r.o.

Operátoři výroby -lisovna-LINAPLAST Kralice na Hané, Skřípov

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kralice na Hané
Firma LINAPLAST s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

LINAPLAST s.r.o.

Jsme ryze česká firma, která se zabývá zpracováním plastů. Mezi naše zákazníky patří významné automobilové společnosti.
Nabízíme také poradenské služby v oblasti navržení a zhotovení prototypu.
Používáme nejmodernějšími stroje světových značek, které obsluhují kvalifikovaní pracovníci s dlouholetou praxí.
V případě, že hledáte prostor k seberealizaci, profesní růst, týmovou spolupráci, jsme tu pro vás. Hledáme nové kolegy.

Co od Vás očekáváme:

• operátor lisovny – nepřetržitý provoz

Pracovní náplň:

  • výroba, montáž, kontrola a balení dílů dle výrobní a technologické dokumentace
  • identifikace dílů a materiálů v procesu s výrobou a po ukončení výroby
  • zpracování průvodní dokumentace výroby a kvality
  • aktivní spolupráce s oddělením jakosti
  • manipulace s díly a obaly v souvislosti s realizovanou výrobou
  • samostatné provádění běžné očisty pracovního místa

Požadavky:

  • minimálně základní vzdělání
  • manuální zručnost
  • dobrý zrak
  • pečlivost, trpělivost

Nabízíme:

  • práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv
  • 25 dní dovolené
  • plně hrazené stravenky do výše 2300,–/měsíčně
  • příspěvek na dopravu do výše 1600,–/měsíčně
  • firemní benefity (prémie, firemní akce, bonusy při životních a pracovních jubileích, životní pojištění, flexipassy)
  • docházkový bonus 2000 Kč/kvartál
  • firemní parkoviště
  • zaškolení pro danou pozici
  • pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou

LEAN Specialista

Nutně vás hledají
  • Litovel
  • Kimberly-Clark, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Prostějov
  • Lead - HR Services s.r.o.
  • Prostějov
  • Skanska a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 22. března
  • Boskovice
  • COLORprofi, spol. s r.o.
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Otrokovice
  • Jobs Contact Personal, s.r.o.
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
včerejší
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Skřípov, Prostějov
  • Mistři - Skřípov
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 23. ledna
  • Olomoucký kraj
  • Markéta Bilíková
Zveřejněno: 23. července
  • Děčín
  • Index Nosluš s.r.o.
  • 13 000 – 14 999 Kč
Zveřejněno: 5. června
  • Kyjov, Hodonín
  • Ing. Blanka Končická MBA
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 4. dubna
  • Ing. Blanka Orlová MBA
  • 25 000 – 40 000 Kč

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Kimberly-Clark, s.r.o., Kovárna VIVA a.s., Skanska a.s., Lead - HR Services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., MedicProgress, a.s., DDOR spol. s r.o., Manuvia Pardubice, TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Markmont, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Comac jobs s.r.o., Flowserve Czech Republic, s. r. o., AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, LKQ CZ s.r.o., Autocentrum Přerov CZ s.r.o., Lear Corporation Czech Republic s.r.o., TECHNO Vyškov, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Astotec Automotive Czech Republic s.r.o., ZLKL, s. r. o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Achenbach Systems s.r.o., Hays Czech Republic, s.r.o., COLORprofi, spol. s r.o., Continental Barum s.r.o., Ramseier Czech s.r.o., Human-Res s.r.o., REHAU Automotive, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Rozpočtář / Rozpočtářka, Svářeč / Svářečka, Technický ředitel / ředitelka (CTO), Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Technik / technička telekomunikací, Technolog / technoložka telekomunikací, Potravinářský dělník / dělnice, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality

Olomouc, Litovel, Zlín, Prostějov, Hněvotín, Ivanovice na Hané, Tršice, Přerov, Kroměříž, Vyškov, Radotín, Brankovice, Loštice, Rousínov, Milenov, Boskovice, Otrokovice, Jevíčko

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

akce benefit benefity bonus bonusy den dění dokumentace EU HR ISO IT kvality místa Most možnost na dobu neurčitou na Hané náplň práce nepřetržitý operátor pečlivost pojištění požadavky práce pracovní pracovní poměr příspěvek SOU spolupráce stravenky školení ukončení výroba vzdělání Zruč životní pojištění české díl dokument dovolené firemní kolektiv kontrola kov materiál na dobu na dobu určitou náplň oddělení operátoři poměr PR pracovní náplň prémie proces průvodní přátelský technolog výrobní výroby výše životní