Technik / specialista 3D měření s AJ - i pro SŠ/VŠ absolv.

Plzeň

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Máme pro vás tisíce pracovních příležitostí, které čekají právě na vás:
Smluvní vztah
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou

Jedná se o práci v týmu techniků laboratoře, kde se budete věnovat obsluze a programování stroje pro provádění 3D měření.

Laboratoř je výborně vybavena rozličnými přístroji v oblasti mikroskopie, počítačové tomografie, 3D měření včetně síťového analyzátoru.

Pozice je vhodná i pro čerstvého absolventa, kterého by práce bavila, zaměstnavatel Vás zaškolí, zapracuje.

Nástup do PP: dohodou, ihned
Mzdová nabídka: dohodou

Při výkonu práce využijete
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
středně pokročilou AJ
výhodou je znalost všeobecné metrologie (např. teorie ze školy)
znalost práce s výkresovou dokumentací a CAD systémem

Zaměstnavatel nabízí
práci u silné nadnárodní společnosti
moderní pracovní prostředí s využitím nejnovějších technologií
motivující mzdové ohodnocení, 13. mzdu
pravidelnou roční valorizaci mzdy
5 týdnů dovolené
jazykové (AJ, NJ) a profesní vzdělávání
vlastní autobusovou dopravu (z Horšovského Týna, Přeštic, Plzně, Klatov a Stříbra)
kariérní postup a profesní rozvoj v rámci společnosti

Info o zaměstnavateli
silná globální nadnárodní společnost sídlící v blízkosti Plzně, která se zabývá řešeními v oblasti přenosu dat ve vozidlech, vyrábí koaxiální, HSD, sezorová a jiná elektronická vedení

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

auto nabídka