Obchodně - technický zástupce (VZT) (A2396)

Pardubice
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost HOFMANN WIZARD s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Minimální vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Historie naší personální agentury v České republice se píše od roku 1993, kdy byla založena v Plzni pod názvem WIZARD. Od června 2005 patří firma ke skupině I. K. Hofmann GmbH, která sídlí v Norimberku. Tato skupina působí v Německu již od roku 1985 a patří k pěti největším poskytovatelům personálních služeb v zemi. V České republice nabízíme firmám podporu v personální politice a uchazečům o zaměstnání nové kariérní možnosti na pobočkách v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Kopřivnici, Stříbře, Chomutově, Chebu, Liberci, Vysokém Mýtě, České Lípě a Českých Velenicích.

Do firmy, specializující se na průmyslové chlazení a kompresorovou techniku, hledáme obchodníka s dobrým technickým backgroundem. Vaší náplní práce bude:

  • Zajištění kompletního procesu obchodu až po předání
  • Zpracovávání příchozích poptávek, kalkulace nabídek, vyjednávání podmínek a cen se zákazníkem
  • Organizační dohled na realizací zakázky (velké kontrakty v rámci několika měsíců)
  • Péče o svěřený region
  • Komunikace a jednání se stávajícími klienty
  • Akvizice nových obchodních příležitostí

POŽADAVKY

  • Praxe na pozici obchodní zástupce s technických produktem
  • Zkušenosti v oblasti vzduchotechniky výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Zájem učit se novým věcem

NABÍZÍME

  • Zázemí stabilní firmy s rodinným prostředím
  • Motivující mzdové ohodnocení (pevná složka + bonusy z prodeje)
  • Roční odměny z obratu
  • Mobil a notebook i pro soukromé účely
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Možnost částečného home office
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Profesní růst

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Nefrito laboratories, s.r.o. | Nefrito laboratories, s.r.o. | Zelené Předměstí, Pardubice Zelené Předměstí, Pardubice
  • 37 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
včerejší
Léčebné lázně Bohdaneč a.s. | Léčebné lázně Bohdaneč a.s. | Lázně Bohdaneč Lázně Bohdaneč
  • 35 000 – 44 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 21. srpna
Go Digital! a.s. | Go Digital! a.s. | Zelené Předměstí, Pardubice Zelené Předměstí, Pardubice
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 20. srpna
RKO GROUP a.s. | RKO GROUP a.s. | Pardubice Pardubice
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. srpna
K.T.O. International spol. s r. o. | K.T.O. International spol. s… | Michle, Praha Michle, Praha
  • 23 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. září
Chytrá pěna Bohemia s.r.o. | Chytrá pěna Bohemia s.r.o. | Brno Brno
  • 20 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. června
Chytrá pěna Bohemia s.r.o. | Chytrá pěna Bohemia s.r.o. | Česká Ves Česká Ves
  • od 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. května
ELKOP Technik s.r.o. | ELKOP Technik s.r.o. | Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. července
AKNEL Group a.s. | AKNEL Group a.s. | Planá nad Lužnicí Planá nad Lužnicí
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. května
elmont-invest s.r.o. | elmont-invest s.r.o. | Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. června
TIGEMMA Engineering s.r.o. | TIGEMMA Engineering s.r.o. | Hranice, Přerov Hranice, Přerov
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. září
LAMBERT ELECTRONIC s.r.o. | LAMBERT ELECTRONIC s.r.o. | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. září
HŠ GROUP s.r.o. | HŠ GROUP s.r.o. | Hradec Králové Hradec Králové
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 16. března
LAMBERT ELECTRONIC s.r.o. | LAMBERT ELECTRONIC s.r.o. | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. května
DŮM NA ZELENOU s.r.o. | DŮM NA ZELENOU s.r.o. | Příbor Příbor
  • 30 000 – 100 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. prosince
Home Credit a.s. | Home Credit a.s. | Vršovice, Praha Vršovice, Praha
  • 24 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
Leo Express s.r.o. | Leo Express s.r.o. | Vinohrady, Praha Vinohrady, Praha
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 11. března
Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o. | Hellmann Worldwide Logistics… | Brno Brno
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 25. března
HRM Services s.r.o. | HRM Services s.r.o. | Libeň, Praha Libeň, Praha
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
Markus - provádění staveb s.r.o. | Markus - provádění staveb s.r… | Blansko Blansko
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. února
Kores Europe s.r.o. | Kores Europe s.r.o. | Strmilov Strmilov
  • od 17 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. února
Montpetrol - Plus, s.r.o. | Montpetrol - Plus, s.r.o. | Hodonín Hodonín
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. února
K R O N, s.r.o. | K R O N, s.r.o. | Rohatec Rohatec
  • od 22 300 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. února

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Modivo Czech, s.r.o., Trenkwalder a.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Petrlíková Lucie s.r.o., VIVANTIS a.s., NEW YORKER CZ, s.r.o., CZ WELD s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, SIMIX GROUP s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Etimos Human s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., KAVON CZ s.r.o., Léčebné lázně Bohdaneč a.s., Albert Česká republika, s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Go Digital! a.s., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Louda Auto a.s., Ptáček - velkoobchod, a.s., Mattoni 1873 a.s., RKO GROUP a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manažer / manažerka v gastronomii, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Dělník / Dělnice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Svářeč / Svářečka, Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přijímací technik / technička, Metrolog

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Zelené Předměstí, Pardubice, Pardubice, Chrudim II, Chrudim, Celá ČR, Chrudim, Lázně Bohdaneč, Pardubice-Staré Město, Pardubice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

auto automobil zájem zkušenost