Hledáme lidem práci Manpower

Elektro směnový pracovník

Lokalita Rožnov pod Radhoštěm
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte práci v elektro oboru ve fajn partě a stabilní firmě s celou řadou benefitů? Pak už dál nehledejte, našli jste! Pošlete své CV. Pozice vhodná i pro absolventy. Zkušení elektro pracovníci také řádně odměněni.

Popis pozice:

• Zajištění provozu svěřených zařízení
• Opravy a preventivní údržba strojů
• Práce na směny (2 ranní 12 hodinové směny, 2 dny volna, 2 noční...)

Profil kandidáta:

• SŠ nebo SOU elektro
• Vyhláška 50/1978 Sbírky podmínkou
• Schopnost orientace v technické dokumentaci a příslušných normách
• Technické myšlení, zručnost, důslednost, preciznost
• Práce v kolektivu
• Ochota pracovat na směnách (dvousměnný nepřetržitý provoz)

Nabízíme:

• Atraktivní mzda
• Roční bonus – 13. a 14. plat
• 5 týdnů dovolené
• 2 dny placeného volna – sick days
• 2-4 dny placeného volna za dny státních svátků, které vyjdou na víkend – bridge day
• Finanční podpora v době nemoci
• Příspěvky na volnočasové aktivity
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na stravování
• Zvýhodněné telekomunikační služby – až 4 telefonní čísla se zvýhodněným volání do T-mobile
• Odměny při pracovních a životních výročích
• Příspěvek na dopravu

  • Veselí nad Lužnicí
  • GRENA, a.s.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. července
  • Kolín
  • DIRAC Industries s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 4. června
  • Ostrava
  • BENSTAR s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 17. prosince
  • Ostrava
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Kaplice
  • extrunet s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na volný čas
  • Parkoviště
Zveřejněno: 29. června
  • České Budějovice
  • TKP geo s.r.o.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 11. ledna
  • Vršovice, Praha
  • Home Credit a.s.
  • 24 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Blansko
  • Markus - provádění staveb s.r.o.
Zveřejněno: 26. února
  • Prachatice
  • M-TECHNIKA s.r.o.
  • Kladno
  • La Lorraine, a.s.
  • od 27 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • EDEN GROUP a.s.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

absolvent AJ benefit bonus Bor CV elektro event IT kandidát mobil mzda náplň práce nemoc nemoci nepřetržitý nové odměny penzijní připojištění plat podpora pojištění pozice práce pracovní pracovníci pracovník připojištění příspěvek řízení sick day směny SOU stabilní stravování telefon vhodná víkend volno Zruč dny dokument dovolené finanční kolektiv komunikační myšlení náplň obor opravy penzijní placené PR profi příspěvky roční schopnost služby stroj technické údržba volna životní