Hledáme lidem práci Manpower

IT SW Analytik - flexibilita & home office

Lokalita Kladno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jsme silný systémový integrátor, který poskytuje komplexní služby v zajímavých oblastech jako bezpečnostní a požárně bezpečnostní systémy, SW vývoj a nadstavbové intergrace, automatizace budov, jejich zabezpěčení a mnoho dalších prvků v elektroinstalaci. Místo výkonu práce je v Kladně, možnost částěčného home office.

Popis pozice:

Do svých řad odborníku, hledáme zkušeného, ryzýho IT Analytika (nikoliv BA), který bude nedílnou a velmi důležitou částí divize vývoje SW a bude mít za úkol:

1 - správně pochopit a vyhodnotit požadavky zákazníků

2- zpracovávat analytické výstupy pro odsouhlasení zadání a následný vývoj

Profil kandidáta:

Oblasti zodpovědnosti:

  • porozumění motivaci a cílům zákazníka
  • získávání a vyhodnocování zákaznických požadavků
  • tvorba analytických výstupů:
  1. product breakdown structure
  2. use cases
  3. wireframes
  4. funkční a nefunkční požadavky
  5. zákaznická akceptační kritéria
  • tvorba uživatelských návodů
  • spolupráce při ověřování shody se zadáním

Předpoklady:

  • min. 3 roky prokazatelné praxe na srovnatelné pozici IT SW analytika
  • velmi pokročilá úroveň MS Word, MS Excel, úprava písemností, anglický jazyk /mírně pokročilý
  • komunikační dovednosti - vyjadřování a předávání informací strukturované - logické uvažování
  • orientace v informacích
  • rozhled v IT technologiích, řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič

Přednosti (nice to have) znalosti (s čím pracujeme): Ÿ Confluence Ÿ Jira Ÿ UML Ÿ UX / UI Ÿ Axure (Adobe ID) Ÿ BPMN Ÿ Prince 2 Ÿ Enterprise Architect Ÿ MS Power Point Ÿ druhý cizí jazyk (NEM, FRA, SPA, RUS)

Nabízíme:

  • Velmi atraktivní finančnÍ odměna z čehož jistě oceníte motivační osobní ohodnocení
  • Navíc škála benefitů, které přidají nejen nějaké to volno navíc
  • Možnost práce na HPP nebo IČO
  • Osobní rozvoj a tak nabízíme odborná školení, která Vás posunou zase o kus dál
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office
  • Bezproblémové parkování

  • Vysočany, Praha
  • Solitea Business Solutions s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. září
  • Tábor
  • Minerva Česká republika, a.s.
  • 27 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 4. ledna
  • Michle, Praha
  • SII s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Praha
  • ARTIN, spol. s r.o.
Zveřejněno: 3. prosince
  • Praha
  • Zkrácený úvazek
  • Olomouc
  • LEKSYS s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
Zveřejněno: 10. června
  • Praha
  • MicrodaxOne s.r.o.
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Praha
Zveřejněno: 11. prosince
  • Ústí nad Orlicí
  • Kamody s.r.o.
  • od 17 800 Kč
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Jindřichův Hradec
  • Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.
  • od 17 000 Kč
  • DAMVEL JH s.r.o.
  • 23 000 – 26 000 Kč
  • Hodonín
  • Mateřská škola Hodonín, Jánošíkova 3513…
  • 18 000 – 22 000 Kč
  • Hodonín
  • International Automotive Components…
  • 18 700 – 26 500 Kč
  • Dlouhá Ves, Klatovy
  • Production Brothers, s.r.o.
  • od 16 100 Kč
  • Moravičany
  • Logaritma s.r.o.
  • 19 800 – 22 770 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Kralupy nad Vltavou, Beroun, Klecany, Praha

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

AJ akce analytik analytika auto benefit bezpečnost Bor doba druh elektro flexibilní hledám hodnocení home office IT kandidát místo možnost náplň práce návod odpovědnost Office ohodnocení osobní rozvoj parkování pozice požadavky práce pracovní pracovní doba praxe rozvoj SOU spolupráce školení úprava volno výkon zákaznická znalost znalosti anglický anglický jazyk automat automatizace cíl díl dovednost jazyk komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov list místo výkonu práce motivační náplň navíc oblast oblasti odbor odborná odměna oprávnění osobní ověřování PR problém profi předpoklad rok řidič řidičské oprávnění služby stav systém systémy technolog tvorba úkol uživatel zákazník