Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Operátor/ka výroby • 27 000 Kč/měs • 12hod směny • ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Mladá Boleslav
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 28.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

NABÍZÍME

  • 27 000 Kč/měs
  • zajištěné ubytování s příspěvkem 2000 Kč
  • ubytování: 2 pokoje mají společné sociální zařízení a kuchyňku
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.)
  • odměnu 3 000,– Kč za každého nového doporučeného kolegu
  • týdenní zálohy na mzdu

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • výroba a montáž plastových nádrží
  • automobilový průmysl
  • automatizovaná výroba
  • 12 hod směny, 14 dnů noční směny, 14 dnů ranní směny – krátký, dlouhý týden

POŽADUJEME

  • manuální zručnost
  • schopnost práce na 12 hod směnách

KONTAKT
Volejte zdarma zobrazit tel. číslo ,
nebo přímo koordinátorovi: Miroslav Hübner zobrazit tel. číslo .

Operátor / Seřizovač

Nutně vás hledají
  • Turnov
  • ONTEX CZ s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 24. dubna
  • Bakov nad Jizerou
  • HR Direct s.r.o.
  • 34 800 – 43 700 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • Všetaty, Mělník
  • THIMM Obaly, k.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Brno
  • AG.WORK s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Ostrava
  • Dušan Husička
  • 50 000 – 100 000 Kč
Zveřejněno: 7. prosince

SVANA s.r.o., ONTEX CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Plastiform s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., HR Direct s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., USK s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Josef Lojek s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., KAMAX s.r.o., THIMM Obaly, k.s., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., DISPONERO s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Vedoucí týmu / Team leader, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Mechanik / Mechanička, Svářeč / Svářečka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technolog / technoložka ve strojírenství, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Mladá Boleslav, Turnov, Kosmonosy, Dobrovice, Bakov nad Jizerou, Mnichovo Hradiště, Milovice, okres Nymburk, Příšovice, Hlavenec, Všetaty, okres Mělník, Nymburk, Český Dub, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

AJ auto automobil den IT Miroslav mobil náplň práce nové operátor pozice práce řízení směny sport týden ubytování výroba zdarma Zruč automat automobilový průmysl dar karta kontakt náplň PR průmysl schopnost sociální výroby