Volné místo ve firmě A-JOBS GmbH

Obsluha ohraňovacího lisu - Rakousko

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Německo
Firma A-JOBS GmbH
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 1.700 – 2.000 €
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

A-JOBS GmbH

AUSTRIANJOBS byla založena v roce 2011 Thomasem Maurerem. Kromě centrály v Mauthausenu má společnost nyní dalších pět poboček v Rakousku, včetně náborové a obchodní kanceláře v České republice!

Hledáme zaměstnance s širokým spektrem kvalifikace – od jednoduchých asistentů až po vysoce kvalifikované kvalifikované pracovníky nebo techniky. Pokrýváme téměř každé odvětví.

A-JOBS GmbH

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho významného rakouského klienta
Obsluhu ohraňovacího lisu.

Požadujeme:

  • Dlouholeté pracovní zkušenosti s obsluhou CNC strojů TRUMPF / LVD ohraňovacích

strojů

  • Řidičský průkaz
  • Flexibilitu
  • dobrou znalost německého jazyka

Náplň práce:

  • Obsluha mašin
  • Programování a opracování částí
  • Vyměřování částí

Nabízíme:

  • Dlouhodobou pracovní spolupráci s možností stát se kmenovým zaměstatnancem
  • Platové ohodnocení dle dosažené praxe a kvality odvedené práce, možnost navýšení

mzdy

  • Diety 26, 40 Euro (4× týdně)

  • Německo
  • ELSTA GmbH
  • 3 360 – 4 200 €
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou
dnešní
  • Bystřice, Frýdek-Místek
  • BERNDORF BÄDERBAU s.r.o.
  • 18 890 – 22 365 Kč
Zveřejněno: 31. prosince
  • Přibyslav, Havlíčkův Brod
  • ACO Industries k.s.
  • 34 000 – 46 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 6. února

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

den diety EU hodnocení HR IT kvality možnost mzdy náplň práce ohodnocení plat práce pracovní praxe Rakousko zkušenosti znalost dobro jazyk města náplň německé obsluha platové ohodnocení PR program stroj výše zkušenost