Hledáme svářeče do rodinné firmy | Putim

Lokalita Putim
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Aneta Jirmanová, zobrazit tel. číslo

Firma se na trhu pohybuje více než 30 let, kde navrhuje hydraulické a chladící systémy a výměníky tepla. Díky svým distributorům jsou přítomni po celém světě.

Hledáme svářeče, který bude nedílnou součástí v procesu výroby těchto zařízení. Jsme ochotni nabídnout finanční ohodnocení dle zkušeností, nebo nadšení pro práci, což je pro nás nejdůležitější.

Popis pozice:

  • vykonávání všech způsobů sváření podle požadavků, specifikace nebo nákresu,
  • používání svářečských nástrojů,
  • zodpovědnost za jejich správné používání,
  • dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů,
  • provádění pravidelné údržby nástrojů,

Profil kandidáta:

  • chuť a motivace k práci svářeče - dlouhodobě,
  • technické vzdělání/zaměření výhodou,

Nabízíme:

  • jednu směnu (6:30 - 15:15) - pracovní doba je přizpůsobena vlakovým spojům pro dojíždějící,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • 20 dní dovolené.

Rádi Vás provedeme firmou při osobním pohovoru a probereme možnosti zaměstnání. Zanechte nám tedy své telefonní číslo a strukturovaný životopis, budeme Vám volat nazpět.

Budeme se těšit!

Máte zájem o tuto nabídku?