Hledáme lidem práci Manpower

Aplikační inženýr

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte praxi jako aplikační inženýr, technolog nebo konstruktér? ✓

Už nějakou dobu se pohybujete ve strojírenství a domluvíte se anglicky? ✓

Chcete různorodou práci? ✓

Pošlete nám Váš životopis a my se s Vámi o pozici pobavíme více.

Popis pozice:

Co náš nový kolega bude dělat?

  • Zajišťovat technickou podporu zákazníkům, distributorům a také našim obchodním zástupcům
  • Výpočtovou podporu a analýzy pro provoz rotačních strojů
  • Návrhy nových řešení či úpravy stávajících uložení
  • Přípravu technických informací a podkladů pro nabídky
  • Spolupracovat se zahraničními výrobními závody při výrobě strojních dílů
  • Spolupracovat s oddělením konstrukce zákazníků při přípravě nových projektů, technické konzultace u zákazníků
  • Sledovat technické novinky, podporovat marketing  - při sestavování katalogů, překlady, korektury, technické prezentace, aktualizace informací na webu, apod.
  • Připravovat a vést technické školení pro zákazníky i naše zaměstnance
  • Reportovat

Profil kandidáta:

Co náš ideální kandidát má?

  • Ideálně VŠ strojního zaměření
  • Praxi min. 1 rok na obdobné pozici, popřípadě jako konstruktér nebo technolog
  • Umí číst ve výkresové dokumentaci
  • Komunikativní angličtinu slovem i písmem (pro komunikaci s mateřskou společností, zákazníky, apod.)
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Znalost práce na PC – MS Office, AutoCAD
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

Co ho u nás čeká?

  • Zázemí a podpora zahraniční firmy v oblasti průmyslu
  • Intenzivní zaškolovací program a další vzdělávání
  • Zajímavou a samostatnou práci s prostorem k vlastní iniciativě a seberealizaci
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Bonusy a balíček benefitů
  • Přátelský kolektiv
  • Mobilní telefon, laptop
  • Nástup dle dohody

  • Ostrava
  • SEW-EURODRIVE CZ s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. srpna
  • Plazy
  • YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r…
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 16. května
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč
  • od 24 000 Kč
  • od 20 000 Kč
  • Nové Město na Moravě
  • MEDIN, a.s.
  • od 17 000 Kč
  • Frenštát pod Radhoštěm
  • Město Frenštát pod Radhoštěm
  • 17 360 – 26 110 Kč
  • Praha
  • Tom agency s.r.o.
  • Praha
  • Smartwings, a.s.
  • 14 900 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 17. května

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

AJ anglicky auto benefit bonus bonusy hodnocení HR inženýr IT kandidát kolega marketing měření mobil Most nabídky náplň práce novinky obchodní Office ohodnocení podpora pozice práce překlad společnost školení telefon vzdělávání znalost životopis analýzy CAD díl dohody dokument dovednost finanční firmy kolektiv komunikační mobilní náplň obchod oblast oblasti oddělení oprávnění PC PR prezentace profi program projekt průmysl přátelský případ report rok řešení stav stroj strojírenství technické technický technolog úpravy výrobní zahraniční zákazník závod