Volné místo ve firmě Lidl Česká republika s.r.o.

Skladník kompletace zboží (m/ž) – Bravantice (30 hod/týden)

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Bravantice
Firma Lidl Česká republika s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 31.000 – 34.100 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Lidl Česká republika s.r.o.

Život v Lidlu neznamená jen práci v prodejně, logistickém centru nebo v kanceláři, ale potkáváme se společně i na různých firemních akcích, sázíme Lidl les, běhám na Run Tour a pracujeme na tom, aby byl zákazník vždy spokojen!

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Již více než 20 let patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 32 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 300 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Pracovní náplň

  • kompletace zboží pro závoz na základě objednávek z našich prodejen
  • manipulace s nakompletovaným zbožím na paletách pomocí skladové techniky
  • příprava a balení palet na přepravu
  • podpora při inventurách skladu

Váš profil

  • ochota dojíždět za zapracováním na logistické centrum v Olomouci
  • ochota a pozitivní vztah k manuální práci
  • zodpovědné plnění svěřených úkolů
  • fyzická zdatnost
  • chuť být součástí našeho týmu
  • ochota pracovat i o víkendech

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy (nástupní mzda 31 100 Kč, po 1. roce 32 100 Kč, po 2. roce 33 100 Kč a po 3 letech 34 100 Kč)
  • příplatek 70 Kč/hod ke mzdě za práci v úseku ovoce/zelenina a 50 Kč/hod v úseku mrazených potravin
  • odměnu ve výší 2000 Kč/měsíc jako poděkování za ochotu dojíždět na zapracování na logistické centrum v Olomouci, která bude vyplacena s přesunutím se do logistického centra v Bravanticích
  • motivační bonus až 12 000 Kč/rok (dle výše úvazku)
  • výkonnostní odměnu
  • postupný nárůst dovolené z 25 dní na 30 dní za rok během pěti let
  • příspěvek na stravování v hodnotě 100 Kč za den
  • MultiSport kartu včetně možnosti doprovodných karet
  • letní, vánoční a jubilejní večeře
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • program všestranné pomoci zaměstnancům ,,S námi můžeš počítat!“
  • zvýhodněné hlasové a datové tarify od O2 Family
  • příspěvek 500 Kč měsíčně na penzijní připojištění po jednom roce ve společnosti
  • propracovaný systém zapracování, dalšího odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • káva, čaj a voda na pracovišti k dispozici
  • balíček pro nastávající rodiče
  • finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výše mzdy
  • hrazené volno pro rodiče prvňáčka v první školní den

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

AJ bonus Bor český den energie EU HR IT Lom měsíc možnost mzda mzdy na dobu neurčitou nová Olomouc penzijní připojištění plat plnění podpora pojištění postup pracovní pracovní prostředí prostředí příplatek připojištění příspěvek rozvoj růst sklad SOU společnost společnosti sport stravování tarif tarify technik týden víkend volno výkon výše mzdy vzdělávání zaměstnanců zaměstnáváme zaměstnavatel značka centra centrum daně doby dovolené finanční kariérní kov motivační možnosti na dobu na pracovišti náplň obchod oblast oblasti odbor odborné odpovědné penzijní pomoc PR pracovní náplň prodej profi program příprava rok součást systém školní techniky trh tým úkol v roce výkonnost výše vztah