Práce: Dělník ve dřevovýrobě

lokalita: Brno-město zadavatel: Lucie Sedláčková

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro jednoho z našich klientů – mezinárodní společnost působící v oblasti výroby hřišť a sportovišť – hledáme šikovné kandidáty, které baví manuální práce se dřevem.

Náplň práce:

  • Manuální práce se dřevem – oblast výroby dětských hřišť a sportovišť
  • Opracování odkorněných akátových kmenů motorovou pilou, úhlovou bruskou
  • Vrtání a vyvrtávání otvorů do dřeva pomocí ruční vrtačky
  • Zpracování kulatiny na dílčí komponenty pro výrobu dětských hřišť
  • Práce ve dvousměnném provozu od pondělí do pátku (ranní a odpolední směna)
  • práce v moderní nově postavené hale, v celoročně krytém, klimatizovaném provozu, s nejmodernějším vybavením (odsávání prachu atd.)

Požadujeme:

  • Zájem o manuální práci se dřevem – praxe v práci se dřevem výhodou, nikoli podmínkou
  • Manuální zručnost, spolehlivost, prostorová představivost
  • Dobrý zdravotní stav (manipulace s kulatinou je fyzicky náročná práce)
  • Trestní bezúhonnost
  • Zájem o dlouhodobou stabilní práci

Nabízíme:

  • Dlouhodobou a stabilní práci na smlouvu přímo se zaměstnavatelem, nikoli přes agenturu
  • Nástupní mzdu cca 15 000 Kč hrubého, po zapracování nárůst mzdy (cca 17 – 18 000 Kč)
  • Balíček benefitů pro zaměstnance – týden dovolené navíc (5 týdnů), dotované stravování přímo v rámci firmy, jazykové kurzy, akce pro zaměstnance aj.
  • Místo výkonu práce – BRNO Slatina

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno-město

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

15.000 – 17.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist