Volné místo ve firmě FESTA SERVIS spol. s r.o.

Operátor - obsluha VZV

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Olomouc
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 25.700 – 30.200 Kč

O nás

FESTA SERVIS spol. s r.o.

Jsme společností s mnohaletou zkušeností a odborným zázemím v oblasti povrchových úprav, především galvanickém zinkování a práškovém lakování.
Mezi naše přednosti patří velké kapacitní možnosti, flexibilita, vyvinutý smysl pro potřeby zákazníka.
Naprostá většina naší produkce míří na trhy EU.
Jsme spolehliví zaměstnavatelé spolehlivých lidí, rychle vás zaučíme do srozumitelného pracovního postupu.
Oceňujeme a odměňujeme loajalitu a výkon. K zaměstnancům jsme féroví, jsme na ně hrdí a máme radost, když jsou zaměstnanci hrdí na firmu.

Co vás čeká

  • Přátelské prostředí středně velké soukromé firmy
  • Práce na vysokozdvižném vozíku, nakládka a vykládka zboží
  • Práce v hale i venkovních prostorách

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Dobrá orientace v provozu
  • Psychická odolnost

Výhodou bude, pokud budete

  • Mít praxi v obsluze VZV
  • Pečlivý, spolehlivý, odpovědný, týmový hráč

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí stabilní české firmy, férový přístup
  • Vážíme si svých zaměstnanců, na pozici vás zaučíme
  • Stravenkový paušál (po zkušební době) za každou odpracovanou směnu
  • Roční příspěvek ve výši 12.000,– Kč na penzijní nebo životní připojištění (po odpracovaném roce)
  • Mzdu vždy v termínu na účtu
  • Mimořádné odměny za inovace, loajalitu (odpracované roky), při životním jubileu
  • Každý rok příspěvky na dovolenou a Vánoce podle výsledků firmy
  • Dobrou dostupnost MHD i vlastním automobilem

Máte zájem o tuto nabídku?