Volné místo ve firmě Skanska

Stavební dělník - Olomoucký kraj

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Olomouc
Zadavatel Skanska (Skanska a.s.)
Min. vzdělání Základní

O nás

Skanska a.s.

Společnost Skanska je mezinárodní skupinou zabývající se stavebnictvím a vývojem bytových a administrativních projektů. Na vybraných trzích ve Skandinávii, Evropě a USA působí více než 32 tisíc jejích zaměstnanců. Zaměřuje se na vývoj a výstavbu šetrnou k okolí i lidem, kteří je obývají. Rezidenční i výrobní a obchodní prostory zajišťuje od developmentu přes výstavbu až po facility management. Při výstavbě minimalizuje ekologickou zátěž, využívá obnovitelných zdrojů a dbá na bezpečnost práce. Skanska prosazuje principy společensky odpovědného a etického podnikání v environmentální, sociální i ekonomické rovině. Pro nás jsou to ale lidé, kteří stojí za těmito projekty, a na ty jsme opravdu hrdí. Naše vize se dá naplnit jedině s týmem vysoce kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců.

Pro divizi Inženýrské stavitelství, závod IS Morava, hledáme do týmu nové kolegy/kolegyně na pracovní pozice – stavební dělník.

Vaší odpovědností bude:

  • Práce na stavbách inženýrského stavitelství spojená s výstavbou komunikací, parkovišť, zpevněných ploch, inženýrských sítí apod.

Hledáme právě vás, pokud:

  • Máte chuť pracovat, jste spolehliví
  • Jste manuálně zruční, časově a místně flexibilní

Praxe v oboru je výhodou

Co můžete získat:

  • Stabilní zaměstnání (nejedná se o sezónní práci), pravidelnou měsíční mzdu
  • Měsíční příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené řádné dovolené + 5 dní zimní dovolené + k tomu všemu další 2 dny placeného volna extra tzv. „sick days“ = celkem tedy 32 dní dovolené za rok
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění v hodnotě až 1.100,–Kč měsíčně
  • Veškeré vybavení z pohledu bezpečnosti práce (montérky, rukavice, helma, boty, vesty atd.) včetně příspěvku na praní pracovního oděvu měsíčně 180,–Kč

Máte zájem o tuto nabídku?

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2022 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena