Personalistka- flexi pracovní doba

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Rakovník
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 28.000 – 30.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme do týmu zkušeného a samostatného kolegu/kolegyni na pozici Personalista/Personalistka. Pokud máte praxi na podobné pozici, znalosti Zákoníku práce, jste komunikativní a organizačně zdatný/á, jste to právě vy koho hledáme.

  • zpracování podkladů pro mzdy (zpracování docházek dle měsíčních výkazů)
  • úzká spolupráce s externí společností pro zpracování mezd a ročního vyúčtování
  • zpracování agendy nástupu/výstupu zaměstnance
  • vedení veškeré personální evidence včetně školení, nemocí a exekucí
  • spolupráce se státními orgány, zpracování podkladů pro Statistický úřad

Nabízíme:

  • perspektivní práci v rozvíjející se společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu 200Kč/měsíc
  • příspěvek na stravování
  • flexibilní pracovní doba (pevná část prac. doby 9–15h, ráno a odpoledne pružný)

Požadujeme:

  • praxe na podobné pozici, ve zpracování mezd a docházky
  • znalost Zákoníku práce
  • znalost personálního SW
  • pečlivost, přesnost, odpovědnost, flexibilitu, ochotu k vyššímu pracovnímu nasazení