Volné místo ve firmě Manuvia Job s.r.o.

Výroba ložisek s náborovým příspěvkem 30 000 Kč Svitavy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Svitavy
Firma Manuvia Job s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 31.000 – 33.000 Kč

O nás

Manuvia Job s.r.o.

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Pracovní náplň
Výroba náhradních dílů ložisek, lisování plastových komponent pro termoregulační moduly, předmontáže a konečné montáže modulů

Požadujeme:

  • Spolehlivost a flexibilita
  • Manuální zručnost
  • Ochota pracovat na směny (třísměnný provoz)

Nabídka

  • Stabilní dlouhodobé zaměstnání v třísměnném provozu (osmihodinové směny) + volné víkendy
  • Dotované stravování (jídelna v podniku)
  • Možnost ubytování zdarma
  • Motivační odměny a bonusy za splnění cílů
  • Náborový příspěvek 30 000 Kč (rozdělený na 3 × 10 000 Kč po odpracovaném měsíci)

  • Česká Třebová
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Lanškroun
  • Schaeffler Production CZ s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 21. března
  • Letovice
  • LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o.
  • 27 000 – 37 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Nošovice
  • Delirest Services s.r.o.
Zveřejněno: 28. dubna

SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost, Manuvia Job s.r.o., Amikov job, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ACARA PRAHA, s.r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s., SH Job Partners s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Delirest services s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., fortell s.r.o., Schaeffler Production CZ s.r.o., REHAU Automotive, s.r.o., LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o., Zemědělsko obchodní družstvo Zálší, Sahm s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Brusič / Brusička, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Agronom / Agronomka, Pěstitel / Pěstitelka, Technik / technička v zemědělství, Zahradník / Zahradnice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii

Úsobrno, Svitavy, Hradec nad Svitavou, Kunčina, Moravská Třebová, Brněnec, Česká Třebová, Litomyšl, Lanškroun, Jevíčko, Letovice, Tisová, okres Ústí nad Orlicí, Zálší, okres Ústí nad Orlicí, Sebranice, okres Blansko

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

bonus bonusy Bor HR ISO IT měsíc možnost nabídka nábor náplň práce nové odměny plnění podnik práce pracovní příspěvek směny stabilní stravování Svitavy ubytování víkend výroba zaměstnání zdarma Zruč cíl dar díl motivační náborový náplň PR pracovní náplň