Hledáme lidem práci Manpower

Technik údržby/elektrikář se zajímavými benefity!

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do společnosti, která se zabývá skladováním energie a je špičkou ve svém oboru, hledáme elektrikáře - technika údržby. Pokud hledáte firmu s přátelským prostředím, férovým jednáním a atraktivním finančním ohodnocením, je tato pracovní nabídka právě pro vás.

Popis pozice:

  • Oprava, kontrola a seřízení elektrických a technologických zařízení (ultrazvukové svářečky, infračervené svářečky, kamery..)
  • Vyhledávání a odstraňování poruch výrobních strojů, opravy a údržba v celé budově
  • Preventivní kontrola strojů a zařízení
  • Odstranění závad vyplývajících z revizních zpráv strojního zařízení
  • Zajišťování náhradních dílů pro stroje
  • Vedení a uchovávání technické dokumentace a smluv
  • Zajišťování technických a legislativních požadavků napříč závodem
  • Komunikace s dodavateli
  • Spolupráce při Lean aktivitách a optimalizacích a zlepšování výrobních metod a technologií
  • Ochota pracovat v 3 směnném provozu

Profil kandidáta:

  • Vzdělání v rámci elektra či údržby
  • Praxe ve výrobní společnosti
  • Vyhláška 50/1978 Sb.
  • Manuální zručnost, logické uvažování
  • Znalost robotů Kuka, Omron, pneumatických systémů výhodou
  • Angličtina výhodou

Nabízíme:

  • Přátelský tým kolegů
  • Prostor pro vlastní nápady a projekty
  • Stravenkový paušál (60 Kč)
  • Týden dovolené navíc
  • Den volna navíc v den narozenin
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní akce
  • Doplatek do 100 % při čerpání otcovské
  • Placený den volna první školní den (prvňáčka)
  • Kurzy anglického jazyka
  • MultiSport karta

Pokud vás tato nabídka zaujala a chcete se dozvědět více informací o dané pozici, neváhejte, a odpovězte prostřednictvím odpovědního formuláře nebo zašlete svůj životopis na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář. Budeme se těšit na vaše CV!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Ostrava
  • Radim Glonek s.r.o.
  • 33 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 24. dubna
  • Ostrava
  • Intercontact TD s.r.o.
  • 27 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Ostrava
  • PEGATRON Czech s.r.o.
  • 26 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Ostrava
  • Jiří Vaněk, s.r.o.
  • od 25 560 Kč
  • Ostrava
  • od 23 400 Kč
  • Ostrava
  • Ostrava
  • Dookan Technologies s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Kladno
  • SFCE spol. s r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 27. června
  • Brno
  • Michal Matušina
  • 33 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Benešov
  • Jaroslav Dvořák
  • 44 000 – 50 000 Kč

Comac jobs s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Pragolematik s.r.o., DeLu WORK s.r.o., Radim Glonek s.r.o., NIL Textile, s.r.o., HB group Facility s.r.o., VAE CONTROLS, s. r. o., V-NASS, a.s., Intercontact TD s.r.o., BaM real, s.r.o., FORCUT s.r.o., Hotel VP1, s.r.o., Stante sense, s.r.o., Jiří Vaněk, s.r.o., Stavební bytové družstvo Nová huť /zkratka SBD NH/, PEGATRON Czech s.r.o., SEVAL spol.s r.o., SPS metal s.r.o., Dookan Technologies s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Výzkum a vývoj, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Rychvald, Martinov, Ostrava, Bohumín, Orlová

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

AJ akce angličtina benefit benefity Bor CV den dokumentace elektrikář e-mail energie EU event formulář hledám hodnocení HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace kurz kurzy místa nabídka ohodnocení paušál penzijní připojištění plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa pracovní nabídka praxe prostředí připojištění příspěvek řízení sklad SOU společnost společnosti spolupráce sport stravenkový paušál technik týden týden dovolené navíc uchazeč vedení vyšší vzdělání znalost Zruč životopis anglické dané díl dokument dovolené elektrický finanční firemní jazyk jednání kamery karta kontrola kov legislativní navíc obor odpovědní oprava opravy penzijní placený PR profi projekt přátelský případ přístup robot stroj systém školní technické technický technika technolog tým údržba volna volná pracovní místa výrobní závod zvuk zvukové