Hledáme lidem práci Manpower

Technik údržby – elektrikář

Lokalita Bitozeves
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Automobilová výrobní společnost hledá nové kandidáty na pozici technika údržby - elektrikáře.

Popis pozice:

  • Zodpovědnost za udržování provozu elektrického zařízení a zajištění nepřetržitého a efektivního provozu
  • Údržba a opravy elektrického zařízení podle seznamu denní údržby
  • Spolupráce s oddělením Údržby a dalších oddělení (sdílení poznatků s členy týmu a podpora a společné zlepšování požadavků na kvalitu, zaškolování a trénink nováčků)
  • Občasná administrativa (vyplňování záznamů o kontrolách zařízení, o náhradních dílech)
  • Zodpovědnost za BOZP a identifikaci rizik zařízení, navrhování plánů zlepšení stávajících bezpečnostních rizik

Profil kandidáta:

  • Min. SOU vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Držení průkazu elektrikáře pro údržbu slaboproudých / vysokonapěťových zařízení (vyhláška 50, 5)
  • Orientaci v technických elektrických výkresech
  • Pečlivost, přesnost
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce

V případě zájmu zašlete svůj aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Louny, Most, Chomutov, Litvínov, Teplice, Kladno, Ústí nad Labem, Kralupy nad Vltavou, Ostrov, okres Karlovy Vary

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

administrativa AJ akce aktuální auto automobil bezpečnost bonus bonusy BOZP den dovolená elektrikář HR IT kandidát kurz kurzy Miroslav mobil náplň práce nová nové odpovědnost OZP pečlivost plán podpora pojištění pozice práce praxe připojištění příspěvek řízení sdílení SOU společnost spolupráce sport stravenky stravování stres školení technik vzdělání vzdělávací kurzy životopis člen díl elektrické elektrický firemní náplň oddělení opravy penzijní PR prémie profi případ rok seznam technické technický technika tým výrobní vzdělávací kurz závod záznam životní