Práce: Hledáme Obchodního Manažera

lokalita: Svitavy zadavatel: eCENTRE, a.s. Odpovědět na inzerát

Baví Vás obchod? Vidíte za sebou rádi pracovní výsledky a umíte jich dosáhnout? Hledáte zázemí, ve kterém bude radost pracovat? Přidejte se k nám! Právě hledáme obchodního manažera pro novou obchodní pobočku LICIT point ve Svitavách.
Jsme e-aukční síň eCENTRE, a.s. a již od roku 2006 budujeme jedničku na trhu v oblasti elektronických aukcí pro domácnosti, firmy i veřejnou správou. Naší službě LICIT důvěřuje více než 40 tisíc domácností, 260 měst a obcí, kraje, ministerstva i největší hotelové řetězce z celé České republiky.

Co budete dělat?

  • Pracovat na živnostenský list/IČO s nadstandardním finančním ohodnocením
  • Podílet se na rozjezdu nové obchodní pobočky LICIT point ve Svitavách
  • Aktivně nabízet naše jedinečné služby potenciálním klientům, pečovat o své stávající klienty
  • Zodpovídat za plnění svých obchodních plánů
  • Pravidelně reportovat své výsledky vedoucímu pobočky
  • Podílet se na plnění výsledků celé pobočky
  • Starat se o zázemí pobočky

Co Vám nabízíme?

  • Příležitost podílet se na rozjezdu nové obchodní pobočky LICIT point ve Svitavách
  • Práci s jedinečnými, prověřenými službami, které mají smysl, a které pomáhají lidem šetřit peníze, čas i starosti
  • Spolupráci na živnostenský list/IČO s nadstandardním finančním ohodnocením
  • Měsíční odměnu dle Vašeho výkonu v rozmezí 30.000 – 50.000 Kč
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Možnost rozvoje obchodních a komunikačních dovedností díky pravidelným školením
  • Být součástí přátelského kolektivu
  • Dostatek časové flexibility a prostoru pro vlastní rozhodování

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenost z obchodu min. 2 roky
  • Obchodního ducha, zaměřeného na plnění nastaveného plánu
  • Schopnost samostatného myšlení a rozhodování
  • Ochotu učit se nové věci a postupy
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Základní znalost práce na PC

Zaujali jsme Vás? Pak nám zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail přes odpovědní formulář.
Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Svitavy

Pracovní poměr

Práce na živnostenský list

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

30.000 – 50.000 Kč

Kontaktní osoba

Ivona Galařová

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist