Hledáme obchodního manažera pro Frýdek-Místek a okolí

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Frýdek-Místek
Firma eCENTRE, a.s.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 50.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 11. 2019

Co od Vás očekáváme:

Baví Vás obchod? Vidíte za sebou rádi pracovní výsledky a umíte jich dosáhnout? Hledáte zázemí, ve kterém bude radost pracovat? Přidejte se k nám! Právě hledáme obchodního manažera pro novou obchodní pobočku LICIT point ve Frýdku-Místku.
Jsme e-aukční síň eCENTRE, a.s. a již od roku 2006 budujeme jedničku na trhu v oblasti elektronických aukcí pro domácnosti, firmy i veřejnou správou. Naší službě LICIT důvěřuje více než 40 tisíc domácností, 260 měst a obcí, kraje, ministerstva i největší hotelové řetězce z celé České republiky.

Co budete dělat?

  • Pracovat na živnostenský list/IČO s nadstandardním finančním ohodnocením
  • Podílet se na rozjezdu nové obchodní pobočky LICIT point ve Frýdku-Místku
  • Aktivně nabízet naše jedinečné služby potenciálním klientům, pečovat o své stávající klienty
  • Zodpovídat za plnění svých obchodních plánů
  • Pravidelně reportovat své výsledky vedoucímu pobočky
  • Podílet se na plnění výsledků celé pobočky
  • Starat se o zázemí pobočky

Co Vám nabízíme?

  • Příležitost podílet se na rozjezdu nové obchodní pobočky LICIT point ve Frýdku-Místku
  • Práci s jedinečnými, prověřenými službami, které mají smysl, a které pomáhají lidem šetřit peníze, čas i starosti
  • Spolupráci na živnostenský list/IČO s nadstandardním finančním ohodnocením
  • Měsíční odměnu dle Vašeho výkonu v rozmezí 30.000 – 50.000 Kč
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Možnost rozvoje obchodních a komunikačních dovedností díky pravidelným školením
  • Být součástí přátelského kolektivu
  • Dostatek časové flexibility a prostoru pro vlastní rozhodování

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenost z obchodu min. 2 roky
  • Obchodního ducha, zaměřeného na plnění nastaveného plánu
  • Schopnost samostatného myšlení a rozhodování
  • Ochotu učit se nové věci a postupy
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Základní znalost práce na PC

Zaujali jsme Vás? Pak nám zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail přes odpovědní formulář.
Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

  • Frýdek-Místek
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Kyje, Praha
  • Provozní Elektrikář
  • 25 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 17. října

HOBRA - Školník s.r.o., Poradce Podnikatele, spol. s r.o., ČESKÉ PLOTY, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., LogicVision s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., Zuzana Ramíková Hlaváčová, TECHNOTRON - METAL s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ARCIMPEX s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Globus ČR, v.o.s., Comac jobs s.r.o., Trenkwalder a.s., ManpowerGroup s.r.o., MPL KAUF spol. s r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Ender Pavel, Mgr. - soudní exekutor, O2 Czech Republic a.s., M + D MARKET s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., RABEN OSTRAVA, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., CASH POINT a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Věra Pietrasová, Partners Financial Services, a.s., Möbelix, McDonald`s ČR spol. s r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Ubbe s. r. o., ATLAS software a.s., Manuvia Czech s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Delirest services s.r.o., RenoServices, s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., KOEXIMPO, spol. s r.o., Česká pošta, s.p., Kaufland Česká republika v.o.s., Stolárna na statku s.r.o., VKUS-BUSTAN s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., Město Nový Jičín, Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku, SIMON FM s.r.o., Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek, DS Autotech Europe, s.r.o., ŠUDOMA s.r.o., UNIONTAX EU s.r.o., DAEHA EUROPE s.r.o., Město Příbor, SIAM THAJSKÉ MASÁŽE s.r.o., Lichtgitter CZ spol. s r. o., Benjamín, příspěvková organizace, Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek, MORYS s. r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Florista / Floristka, Pracovník / pracovnice ve službách, Uklízeč / Uklízečka, Dělník / Dělnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Elektronik / Elektronička

Celá ČR, Český Těšín, Ostrava, Frýdek-Místek, Sviadnov, Dobrá, Havířov, Hnojník, Příbor, Kopřivnice, Frenštát pod Radhoštěm, Klimkovice, Studénka, Rychvald, Karviná, Třinec, Bohumín, Bílov, okres Nový Jičín, Nový Jičín, Šenov u Nového Jičína, Rožnov pod Radhoštěm, Baška, Čeladná, Horní Suchá, Petřvald, okres Karviná

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Trainee program – první práce pro absolventy

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

AJ dopis elektro Frýdek Frýdek-Místek hledám hodnocení IT kraj manažer Místek Most motivační dopis možnost náplň práce NDA nové obchodní ohodnocení pečlivost peníze plán plnění pobočky postup práce pracovní právo rozvoj služba SOU společnost společnosti stabilní STK školení vedoucí výkon výsledky vzdělání znalost životopis české dar díl dovednost finanční firmy hotel kolektiv komunikační list měsíční ministerstva motivační myšlení náplň obchod oblast oblasti odpovědi PC PR přátelské příležitost report rok schopnost služby součást standard stav trh zkušenost