Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ERP KONZULTANT/KA - ROZŠIŘUJEME TÝM (45-60.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince
Lokalita Brno
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Konzultant / konzultantka IT, Specialista / specialistka IT, Support IT
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 45.000 – 60.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Řešit nejnovější verze známého ERP systému, a to nejenom v rámci ČR, ale také v rámci zahraničí. Krásné zázemí v brněnských kancelářích, příjemný a mladý kolektiv nadšenců. Je to něco, co hledáte? Pak zašlete svůj životopis v AJ.

Staňte se členem týmu konzultantů pro nové projekty implementace ERP systému na pozici:

Náplň práce:

  • Technická implementace ERP systému u zákazníků (ČR + zahraničí)
  • Analýza a testování změn a procesů s key users
  • Řešení migrace dat do novějších verzí ERP systému
  • Integrace ostatních systémů vůči hlavnímu ERP systému
  • Zaškolování klíčových uživatelů a reporting

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické nebo informační technologie
  • Zkušenost s implementací ERP systémů z pozice konzultanta (SAP, Navision, Oracle, Helios, Money, ABRA, K2 nebo jiný ERP)
  • MS Office, Excel – pokročilý, základy SQL výhodou
  • Anglický jazyk na úrovni řešení multitaskingu se zahraničními zákazníky
  • Týmovou orientaci a pro-klientský přístup
  • Ochotu cestovat do zahraničí cca 1x -2x ročně

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti z oblasti IT
  • Možnost seberealizace a nadstandardní finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Pružná pracovní doba
  • Hybridní model (částečný home office)
  • Možnost cestování v rámci Evropy
  • Multisport karta
  • Mobilní telefon na jaký si ukážete
  • Cafeterie a čerstvé ovoce
  • Místo výkonu práce: Brno

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Relax zóna Relax zóna
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. dubna
  • Praha
  • Smart Solutions Agency s.r.o.
  • 50 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na ubytování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 25. ledna
  • Klokočná
  • Restaurace a penzion U Sapíků, s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 13. října
  • Říčany, Praha-východ
  • GHS Consulting s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Nové Město, Praha
  • Probační a mediační služba
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Sickdays
  • Studijní volno
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění

MUNIPOLIS s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., PTF financial s.r.o., Trenkwalder a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, Quality Research s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Konzultant / konzultantka IT, Návrhář / návrhářka procesů, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Technik / technička IT, Tester, Vývojář / Vývojářka, Copywriter, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Náborář / Náborářka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Projektant / Projektantka, Servisní technik / technička, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Online marketing

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

AJ analýza Brno ČR doba ekonom hlavní hodnocení home office HR iOS IT kancelář konzultant krásné místo mobil možnost náplň práce NDA nové Office ohodnocení pozice práce pracovní pracovní doba pružná pracovní doba reporting sick day společnost společnosti sport stabilní technologie telefon výkon vzdělání zahraničí životopis anglický anglický jazyk cafeterie cestování člen dar dovolené finanční informační jazyk karta kolektiv místo výkonu práce mobilní model náplň národní oblast oblasti Ostatní PR proces procesů projekt pružná příjemný přístup report řešení standard systém technická technolog test tým uživatel zahraniční zákazník zkušenost