Práce: Práce (nejen) pro ABSOLVENTY v PERSONALISTICE #eAzHd

lokalita: Olomouc zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Personální agentura INDEX NOSLUŠ s.r.o. hledá nové kolegy/kolegyně na pozici junior personální konzultant/ka. Pozice je vhodná například pro čerstvé absolventy, kteří mají zájem se uplatnit v personalistice. Ovšem i ti, kteří mají chuť poznat jiný obor, než ve kterém pracují nyní, mají příležitost. Nové kolegy vždy důkladně zaškolujeme.

Místo výkonu práce: OLOMOUC

  • denní komunikace se zaměstnanci a úřady
  • příprava mzdových podkladů
  • komunikace s klienty
  • práce s interními PC systémy
  • reportování vedení společnosti
  • pravidelná účast na poradách a školeních
  • vedení mzdové, personální a administrativní agendy jedné zakázky

Nabízíme:

  • práci pro jednu z největších personálních agentur v ČR
  • profesní růst a rozvoj
  • důkladné zaškolení
  • odpovídající a zajímavé mzdové ohodnocení – tvořené fixní a variabilní částí (variabilní je proměnná dle Vaší šikovnosti a výkonů)
  • velmi přátelské prostředí
  • mnoho příjemných zaměstnaneckých benefitů navyšujících se dle délky trvání pracovního poměru (např. stravenky, až 7 týdnů dovolené, firemní rekreační apartmán a mnoho dalšího)

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost
  • příjemné vystupování, komunikativnost, vstřícnost
  • velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Olomouc

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

16.000 – 18.000 Kč

Toplist