Volné místo ve firmě Zentiva, k.s.

Operátor výroby léků / navažovna

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha  Dolní Měcholupy, Praha
Firma Zentiva, k.s.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Chemik / Chemička, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Operátor / operátorka chemické výroby, Obsluha strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 29.000 – 34.000 Kč

O nás

Zentiva, k.s.

Kořeny společnosti Zentiva sahají více než 530 let do historie až k malé lékárně U Černého orla, která kdysi sloužila pražským občanům. Na svůj původ a historický odkaz jsme velice hrdí – neustále nás utvrzují v našem odhodlání sloužit v první řadě našim zákazníkům a zároveň formují naše budoucí priority s cílem zlepšovat zdravotní péči.

Zentiva je výrobcem vysoce kvalitních a dostupných léčivých přípravků. Nabízíme vám zázemí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí. Naším cílem je vývoj, výroba a prodej farmaceutických produktů. Zdraví je pro nás zásadní hodnotou.

Náplň práce:

  • připravovat suroviny k dalšímu zpracování a následné výrobě tablet, kapslí, draže
  • ručně navažovat suroviny podle požadovaných specifikací
  • opticky kontrolovat jejich kvalitu
  • provádět pravidelný úklid pracoviště
  • občas zapíšeš pár záznamů do výrobní dokumentace
  • pracovat v malém kolektivu cca 6-8 osob
  • ostatní tě rádi naučíme

Co od Vás očekáváme:

  • znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • zkušenost z výroby, doplňováním zboží či skladu
  • pečlivost a zodpovědnost - budeš pracovat s chemickými látkami
  • dobrou fyzickou kondici - během směny ti projde rukama až 600kg surovin, už nemusíš do posilovny, pojď k nám a ještě za to dostaneš měsíční příspěvek 1400Kč
  • pracovat ve směnách (6-14 hod a 14 - 22 hod)
  • čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzdu až 34 100 Kč (základní mzda 29 000 Kč + příplatky + měsíční bonus po ukončení zkušební doby 2 400 Kč při splnění osobních cílů a firemních ukazatelů)
  • po zkušební době výběr z široké škály benefitů v hodnotě 11 000 Kč ročně (možnost úhrady lítačky v hodnotě 3 650 Kč)
  • práci v čistém a plně klimatizovaném prostředí
  • zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod
  • nárok na dovolenou nad rámec zákoníku práce, celkem 25 dní ročně
  • příspěvek na stravování formou stravenky v hodnotě 85 Kč
  • očkování proti chřipce hrazené zaměstnavatelem
  • odměnu za doporučení nového zaměstnance 30 000 Kč
  • pro mimostředočeské uchazeče příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč měsíčně po dobu půl roku
  • služby fyzioterapeuta a kadeřníka v areálu firmy
  • sportovní aktivity organizované zaměstnanci v blízkém okolí

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas

  • Praha
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Dolní Měcholupy, Praha
  • Ludmila Černá
  • 35 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Petra Víková
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Zličín, Praha
  • Veronika Malinská
  • 30 000 – 33 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 10. února
  • Uherský Brod
  • Monika Křemenáková
  • 30 000 – 40 000 Kč

Prusa Research a.s., HR Direct s.r.o., Novitim s.r.o., KATRING, spol. s r.o., HACH LANGE s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., Ing. Miroslav Vybulka, Advantage Consulting, s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., Markmont, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., BAUFERA s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Aleš Veselý, Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Mattoni 1873 a.s., Věra Pietrasová, RANIDO, s.r.o., Human-Res s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Etimos Human s.r.o., CentralWork s.r.o., AllTech s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Správa služeb hlavního města Prahy

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Laborant / Laborantka, Nástrojář / Nástrojářka, Servisní technik / technička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Zkušební technik / technička, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality

Praha 10 - Uhříněves, Praha 10 - Hostivař, Praha 5 - Zličín, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 9 - Běchovice, Praha 6 - Dejvice, Praha 9 - Letňany

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

benefit bonus cíle dokumentace EU farma farmaceutický fyzio fyzioterapeut HR Hrady IT mezinárodní Most možnost mzda náplň práce nárok nové odpovědnost operátor pec pečlivost plat plnění práce pracoviště pracovní prostředí příplatky příspěvek sklad směny specifika společnost společnosti sport stravenky stravování ubytování uchazeč ukončení výroba výrobní dokumentace zákoník zaměstnavatel zdraví znalost areál cíl české dobro doby dokument firemní firmy chemický jazyk kadeřník kolektiv kov kvalitní měsíční náplň národní operátor výroby osobní Ostatní PC PR prodej rámec rok služby ukazatel výběr výrobní výroby zaměstnanci záznam zkušební zkušenost