Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Hledáme operátory výroby s možností ubytování ZDARMA

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

CO PO VÁS BUDEME POŽADOVAT?

  • ochotu pracovat na 3 směnný provoz či 12.h směny
  • pravidelnou docházku a dodržování stanovené pracovní doby
  • produktivitu a kvalitu práce
  • manuální zručnost

CO MŮŽEME NABÍDNOUT MY VÁM?

  • autobus zajištěný do práce a z práce ZDARMA
  • možnost ubytování ZDARMA
  • zákonné příplatky (přesčas, víkend)
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • možnost záloh na mzdu

CO BUDE VAŠÍ NÁPLŇÍ PRÁCE?

  • montáž komponentů v elektrotechnickém průmyslu

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
Zveřejněno: 19. dubna
  • Brno
  • PMK.CZ s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
včerejší
  • Brno
  • Avardy s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 20. dubna
  • Brno
  • Střední škola technická a ekonomická…
  • 22 170 – 27 260 Kč
  • Kroměříž
  • MILUaJILU s.r.o.
  • 36 000 – 46 000 Kč
Zveřejněno: 3. srpna
  • Olomouc
  • Pracanti s.r.o.
  • 22 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 31. srpna
  • Protivín
  • POLANSKÝCH, s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Písek
  • Charita Písek
  • od 30 000 Kč

VECHRA Expres, spol. s r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, AC Jobs, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Jaromír Vedral, Nejbaby s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., RANOB s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SurGal Clinic s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Šmídl s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., A B H Design, s.r.o., Vilgain s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., PMK.CZ s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Möbelix, CRI ameba.eu, s.r.o., Trans CB s.r.o., Avardy s.r.o., Věra Pietrasová, MK doprava s.r.o., MIKON TOOLS s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., FORUM STANY s.r.o., Česká pošta, s.p., META-PYRO, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., PP & Co. s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., CREW-MONT s.r.o., GEM s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ONIO s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., stoba Precizní Technika s.r.o., RAVEN CZ a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Fedetrans, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., JISTU recruitment s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Skanska a.s., oncomed manufacturing a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Referent / Referentka, Domácí práce, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Dezinfektor / Dezinfektorka, Pracovník / pracovnice ve službách, Konstruktér / Konstruktérka, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pokojová služba, Operátor / operátorka chemické výroby, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

AJ auto dodržování elektro hledám IT možnost náplň práce operátor plat práce pracovní přesčas příplatky směny stravenky ubytování víkend zdarma Zruč dar doby náplň PR pracovní doby průmysl technické výroby