Zámečník ve výrobě (m/ž) | 40 000 Kč a zázemí stabilní firmy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ivančice
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Svářeč / Svářečka, Zámečník / Zámečnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 35.000 – 40.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Pro našeho významného klienta, který má více než 20 let zkušeností se zakázkovou výrobou lehkých i těžkých svařenců z nerezu a konstrukčních ocelí, hledáme nového kolegu na pozici Zámečník ve výrobě (m/ž).

Co Vám za práci nabídneme?

  • Zázemí stabilní firmy s rodinnou atmosférou
  • Přátelský kolektiv a osobní přístup ke každému jednotlivému zaměstnanci
  • Skvělé finanční ohodnocení až 40 000 Kč
  • Stravenková karta 100 Kč/den (55 % dotace zaměstnavatele)
  • Plně hrazené pojištění odpovědnosti
  • Dotovaná MultiSport karta
  • Pouze ranní směny

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Zámečnické operace jako ohýbání, broušení, vrtání, řezání, svařování, nýtování
  • Příprava dílů pro svařování
  • Montáž a balení hotových výrobků

Jak si představujeme nového kolegu?

  • znalosti na úrovni SOU/SŠ technického směru
  • Má základní přehled a znalosti norem a standardů
  • Umí se orientovat ve výrobní dokumentaci
  • Nebude pro něj problém číst jednoduché výrobní a montážní výkresy
  • Je manuálně zručný, spolehlivý a s chutí učit se novým věcem
  • Praxe v oboru výhodou, nikoliv podmínkou - kolegové vždy rádi pomůžou

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle zobrazit tel. číslo . Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

  • Němčičky, Brno-venkov
  • REGUTEC a.s.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
včerejší
  • Židlochovice
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
Zveřejněno: 26. března
  • Brno
  • Grafton Recruitment s.r.o.
Zveřejněno: 25. března
  • Frýdlant nad Ostravicí
  • Manpower
    Benefity:
  • Služební auto
Zveřejněno: 15. ledna

IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, Jobs Contact Personal, s.r.o., Metaldyne Oslavany, spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., REGUTEC a.s., AC Jobs, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., CPI Moravia Books s.r.o., IFE-CR,a.s., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., ManpowerGroup s.r.o., ALEMAR Real and Trading s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Advateq s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., mBlue Czech, s.r.o., Human-Res s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., 1CSC a.s., TASY s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Trenkwalder a.s., MOTOCYKLY BRNO spol. s r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., BEGHELLI - ELPLAST,a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Specialista / specialistka plánování, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Údržbář / Údržbářka, Klempíř / Klempířka, Lakýrník / Lakýrnice, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Karosář / Karosářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka v chemii, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Montážník / montážnice, Krmivářský technolog / technoložka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Krmivářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka chemické výroby, Obsluha strojů, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog, Technik / technička automatizace

Rosice, okres Brno-venkov, Brno, Ivančice, Oslavany, Zbýšov, okres Brno-venkov, Němčičky, okres Brno-venkov, Rajhrad, Pohořelice, okres Brno-venkov, Modřice, Židlochovice, Žabčice

Rekvalifikační kurzy v kostce

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Bor den hledám hodnocení HR IT job kolegové nabídka NDA nové odpovědnost ohodnocení pojištění pojištění odpovědnosti práce pracovní pracovní nabídka praxe směny SOU sport stabilní svařování telefon zámečník zaměstnavatel znalost znalosti Zruč životopis dar díl dokument finanční firmy karta kolektiv kontakt kov náplň obor operace osobní PR problém přátelský případ příprava přístup standard stav technické tým výrobní zaměstnanci zkušenost