Práce: Dělník v dřevovýrobě - Praha

lokalita: Horní Počernice, Praha zadavatel: Etimos Human s.r.o. Odpovědět na inzerát

Pro našeho zákazníka, výrobce dřevěných obalů pro automobilový průmysl. Hledáme pracovníky na pozici – Manipulační dělník ve výrobě.

Náplň práce:

  • fyzicky náročná práce při kompletaci dřevěných konstrukcí
  • jednosměnný provoz
  • 8 hodinové směny
  • přesčasy

Požadujeme:

  • základní, SOU vzdělání
  • dobrý zrak a výborný zdravotní stav
  • nutná manuální zručnost a fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • mzda od 22 000 Kč/měsíc
  • stravenky 100 Kč
  • dlouhodobou práci na pracovní smlouvu
  • možnost hrazeného ubytování

Místo výkonu práce: Praha – Horní Počernice

Nástup: ihned

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

22.000 – 25.000 Kč

Kontaktní osoba

Etimos Human s.r.o.

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist