Hledáme lidem práci Manpower

KALIBRAČNÍ INŽENÝR s AJ| až 60 000 Kč

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte zkušenosti s kalibracemi, domluvíte se anglicky? Automotive závod v Ostravě hledá do svých řad kalibračního inženýra, který bude mít na starosti plánování kalibrací, jejich realizaci nebo taky proškolování zaměstnanců kvality. Je to něco, kde se vidíte? Pošlete mi své CV a ráda se s vámi domluvím na pohovoru. :-)

Popis pozice:

  • Plánování a realizace monitoringu a kalibrace měřících a zkušebních zařízení pro oblasti jakosti, výroby, montáže, testování
  • Definování a sledování kalibračních intervalů
  • Údržba softwaru měřicího a testovacího zařízení
  • Spolupráce při správě měřící a zkušební techniky
  • Tvorba a vyhodnocování měřících a zkušebních zařízení a kalibrace
  • Provádění montáže podle náčrtů, výkresů, zakázek a plánů, sledování průběhu montáže, označení chyb včetně specifikace nápravného opatření
  • Zajišťování technické dokumentace
  • Zajišťování dodržování norem, vyhlášek a směrnic kvality
  • Školení nových zaměstnanců v oblasti metrologie

Profil kandidáta:

  • Technické vzdělání/SŠ vzdělání technického zaměření
  • Komunikativní AJ, B2
  • Min. 2 roky v automotive pro monitorování a kalibraci měřících a testovacích zařízení
  • Znalost MSA a SPC
  • Znalost metrologie a měřících přístrojů
  • Znalost ISO/IEC 17025:2018
  • Schopnost samostatné a týmové práce
  • Analytické myšlení, pečlivost, proaktivní přístup
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna (Sick days)
  • Příspěvek na dopravu tam i zpět
  • Stravenkový paušál vyplacený do mzdy
  • Možnost práce z domu (Home office)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Notebook
  • Start možný ihned
  • Možnost stát se součástí rozvíjející se firmy, která má před sebou jasnou budoucnost a využít svůj profesní potenciál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Ostrava
  • Radim Glonek s.r.o.
  • 33 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 24. dubna
  • Ostrava
  • Intercontact TD s.r.o.
  • 27 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Ostrava
  • PEGATRON Czech s.r.o.
  • 26 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Ostrava
  • Jiří Vaněk, s.r.o.
  • od 25 560 Kč
  • Ostrava
  • od 23 400 Kč
  • Ostrava
  • Ostrava
  • Dookan Technologies s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Plzeň
  • Element Materials Technology Pilsen s.r…
  • 34 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 14. prosince
  • Jihlava
  • IZOLACE ARAX JIHLAVA, s.r.o.
  • 26 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 26. května
  • Staré Město, Praha
  • SELECT FOOD, s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Občerstvení na pracovišti
  • Hluk
  • Callis Inter s.r.o.
  • 21 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 28. dubna
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Meleghy Automotive Czech, s.r.o.
  • 22 500 – 29 000 Kč
  • Divišov
  • Filip Sternberg s.r.o.
  • od 31 100 Kč

Comac jobs s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Pragolematik s.r.o., DeLu WORK s.r.o., Radim Glonek s.r.o., NIL Textile, s.r.o., HB group Facility s.r.o., VAE CONTROLS, s. r. o., V-NASS, a.s., Intercontact TD s.r.o., BaM real, s.r.o., FORCUT s.r.o., Jiří Vaněk, s.r.o., Hotel VP1, s.r.o., Stante sense, s.r.o., Stavební bytové družstvo Nová huť /zkratka SBD NH/, PEGATRON Czech s.r.o., SEVAL spol.s r.o., SPS metal s.r.o., Dookan Technologies s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Výzkum a vývoj, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Rychvald, Martinov, Ostrava, Bohumín, Orlová

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

AJ anglicky auto budoucnost CV dění dodržování dokumentace flexibilní home office HR inzerát inzeráty inženýr ISO IT kandidát kvality měření místa Most možnost mzdy nová Office paušál pec pečlivost plán plánování pohovor postup pozice práce práce z domu pracovní pracovní místa příspěvek řízení sick day sledování SOU specifika společnost společnosti spolupráce stravenkový paušál technik uchazeč vyšší vzdělání zaměstnanců zdravotní zkušenosti znalost dny dokument dovolené firmy kov myšlení oblast oblasti PC placený PR profesní profi případ přístup rok schopnost součást stroj technické techniky test tvorba tým volna volná pracovní místa výroby z domu závod zkušební zkušenost