Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

LAKÝRNÍK V MOKRÉ LAKOVNĚ (25.000 – 30.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Prostějov
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Chcete využít své zkušenosti z lakovny ve strojírenské firmě, která neustále pracuje na modernizaci svého prostředí? Barvy, laky jsou to pravé pro Vás? Přidejte se k nám!

LAKÝRNÍK V MOKRÉ LAKOVNĚ (25.000 – 30.000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Lakování na mokré lakovně
Míchání barevné škály
Lakování pomocí vzduchové pistole
Spolupráce v rámci týmu

CO POŽADUJEME?
Zkušenosti s prací na lakovně
Výuční list
Důraz na kvalitní odvedení práce
Schopnost se naučit něco nového a zdokonalovat se

CO NABÍZÍME?
Možnost ovlivnit výplatu podle Vašeho výkonu
Odpočinek v podobě 5 týdnů dovolené a různých společenských akcí
Možnost zvýšit si kvalifikaci a odborně růst
Stravenky a možnost dobrého jídla v naší jídelně
Příspěvek na penzijní připojištění
Pozice je vhodná pro muže i ženy

Místo výkonu práce: Prostějov

  • Prostějov
  • Pekařství M a M, s.r.o.
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Olomouc
  • Logmax s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 23. dubna
  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Přerov
  • DSP Přerov, spol. s r.o.
  • 29 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Havířov
  • PMB - ZOS s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 18. prosince
  • Ostrava
  • Traťová strojní společnost, a.s.
  • 29 000 – 32 000 Kč
  • České Velenice
  • Huu Trung Nguyen
  • 15 200 – 17 000 Kč
  • od 15 200 Kč
  • Dačice
  • TEKACABLE s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Třeboň
  • Ardea insignis s.r.o.
  • 15 200 – 25 000 Kč
  • Jimlín
  • PP - Stavby s.r.o.
  • od 18 500 Kč

GLOBAL RECYCLING a.s., Lead - HR Services s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., SV servisní, s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Pekařství M a M, s.r.o., Trenkwalder a.s., 2 MAX, s.r.o., Alfa Pets s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Logmax s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o., Möbelix, AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Bergasto a.s., Volvo Group Czech Republic, s.r.o., RenoServices, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Lear Corporation Czech Republic s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Kimberly-Clark, s.r.o., DSP Přerov, spol. s r.o., Caravan Centre Moravia, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Opravář / Opravářka, Pizzař / Pizzařka, Shift leader / Vedoucí směny

Klenovice na Hané, Prostějov, Držovice, Mostkovice, Lutín, Olomouc, Troubky, Vyškov, Přáslavice, Tršice, Litovel, Přerov, Kroměříž

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Bor den EU IT místo možnost náplň práce nové penzijní připojištění plat pojištění pozice práce Prostějov prostředí připojištění příspěvek růst SOU spolupráce stravenky vedení vhodná výkon zkušenosti bar dovolené jídla kov kvalitní Lakování list místo výkonu práce náplň odbor penzijní pomoc PR schopnost stroj tým zkušenost