Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Obsluha CNC obráběcích strojů s možností ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kopřivnice
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Obsluha strojů, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Obsluha strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.500 – 33.500 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

  • vyučení v oboru mechanik seřizovač, obráběč kovů nebo vyučení v příbuzném oboru/ anebo odpovídající praxi na obrábcích strojích
  • praxe v oboru výhodou_/ šikovné absolventy si zaučíme!
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • přesné měření měřidly
  • samostatnost a spolehlivost při práci s důrazem na přesnost
  • výkonnost a aktivní přístup, chuť stále se učit a rozvíjet se
  • práci ve 3 směnném

Pracovní náplň:

  • obsluha CNC obráběcích strojů v řídícím systému FANUC, SINUMERIC a HEIDENHAIN
  • případné seřízení CNC obráběcích strojů
  • práce s výkresovou dokumentací
  • práce s měřidly

Nabídka:

  • práce na HPP
  • možnost ubytování
  • možnost přesčasových hodin
  • možnost záloh
  • jistota dlouhodobé spolupráce
  • 180–200 Kč/h

  • Kopřivnice
  • Comac jobs s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Příbor
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
dnešní
  • Nový Jičín
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
Zveřejněno: 22. března
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • Ing. Libor Žaluda, vedoucí výroby
  • 26 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 5. dubna
  • Nymburk
  • Ing. Petra Semeráková
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 8. srpna
  • Příbram
  • Slosarčíková Silvia
  • Stříbro
  • Nikol Lišková
  • 25 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na ubytování
  • Velký Osek
  • Drahuše Foster
  • 25 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání

Autocentrum Ostrava s.r.o., MANDÍK, a.s., ARAKO spol. s r.o., SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., Smurfit Kappa Czech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, SH Job Partners s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., Markmont, s.r.o., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., ARAMARK, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., AMES s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., C10D s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Česká pošta, s.p., PLAKOR CZECH s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Ostrava, Havířov, Opava, Valašské Meziříčí, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Hradec nad Moravicí, Kopřivnice, Příbor, Frenštát pod Radhoštěm, Sedlnice, Fryčovice, Nový Jičín, Mošnov

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

absolvent AJ Bor den dokumentace IT měření Most možnost nabídka náplň práce práce pracovní praxe přesčas řízení samostatnost spolupráce ubytování výkon znalost dokument kov náplň obor obsluha PR pracovní náplň případ přístup stroj systém výkonnost vyučení