Hledáme lidem práci Manpower

Správce dat - Financial Master Data Clerk / SAP

Lokalita České Budějovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Chcete se učit novým dovednostem? Být součástí mezinárodního týmu? Komunikovat v angličtině? Spolupracovat nebo rovnou řídit různorodé projekty?

Hledáme vhodné kandidáty na absolventskou pozici i na pozici zkušeného Financial Master Data Clerk s pokročilou znalostí SAP.

Profil kandidáta:

- Vysokoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru

- Aktivní znalost angličtiny (B2)

- Znalost MS Office (převážně Excel), SAP výhodou

- Ochota dále se vzdělávat

- Ochota občasného cestování do zahraničí

Nabízíme:

- Příležitost být součástí mezinárodní společnosti

- Moderní kanceláře a podporující kolektiv

- Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností

- Zaškolení v zahraničí

- Příspěvek na stravné

- Příspěvek na dopravu

- 5 týdnů dovolené

- Flexibilní pracovní dobu

- Jazykové kurzy

– Parkování v místě zajištěno

  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. dubna

EVROPA realitní kancelář, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., GW JIHOTRANS a.s., AT Finance, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22, Bohemia Works Montagen Management s.r.o., INVESTIX a.s., Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, Montela s.r.o., Krajské státní zastupitelství v Českých Budějovicích, Jihočeská masna, s.r.o., PM Kočí s.r.o., HARO, spol. s r.o., Fast Agri s.r.o., Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční auditor / auditorka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, České Budějovice, Homole, Boršov nad Vltavou, Kamenný Újezd, okres České Budějovice

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Odbory - proč a jak je založit

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

absolvent AJ data ekonom flexibilní hledám hodnocení HR IT kancelář kandidát kurz kurzy mezinárodní náplň práce NDA Office ohodnocení parkování pozice práce pracovní příspěvek SOU společnost společnosti stravné školení v zahraničí vhodné vzdělání zahraničí znalost cestování dar dovednost dovolené finanční jazyk kolektiv kov náplň národní PR profi projekt příležitost součást standard tým zkušenost