Hledáme lidem práci Manpower

Plánovač/ka výroby

Lokalita Frýdek-Místek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte již prokazatelnou zkušenost právě s plánováním výroby?
Zajímáte se o novou pracovní příležitost v nadnárodní firmě?
Jste schopen/schopna komunikovat v angličtině nebo němčině na denní bázi?

Ano? Pak jsme možná našli budoucího kolegu do týmu.
Váš životopis, prosím, zašlete obratem na email: e-mail přes odpovědní formulář

Místo pracoviště: Frýdek – Místek
Nástup: po dohodě, možný ihned

Popis pozice:

- organizace a plánování vytíženosti výrobních strojů
- vedení porad, komunikace s dalšími odděleními
- sestavování plánu výroby, hlídání termínů, podávání návrhů na řešení problémů ve výrobě
- příprava expedičního plánu

Profil kandidáta:

- SŠ vzdělání
- zkušenosti na obdobné pozici u zakázkové výroby (nikoli sériové)
- komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
- zkušenosti s ERP systémem (vnitropodnikový systém společnosti)
- důraz na detail, chuť pro práci, schopnost zvládat rychlé změny

Nabízíme:

- smlouvu na HPP
- odpovídající mzdové ohodnocení
- stravenky, multisport karta
- příspěvek na životní pojištění
- zvýhodněné mobilní telefonování
- profesní i osobní růst

  • Ústí nad Orlicí
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. srpna
  • Česká Třebová
  • DRUMEL a Co. s.r.o.
  • 22 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Roztoky u Jilemnice
  • Hilding Anders Česká republika a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Ovčáry, Kolín
  • SANKO GOSEI Czech, s.r.o.
Zveřejněno: 20. října
  • Bor
  • Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Útušice
  • MONTEFERRO HRÁDEK a. s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 21. června
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • SENSIT s.r.o.
  • 32 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 16. května
  • Valašské Meziříčí
  • SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 28. července
  • Boskovice
  • ITAB Shop Concept CZ, a.s.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Boskovice
  • Novibra Boskovice s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Rychnov nad Kněžnou
  • BEDNAR FMT s.r.o.
  • 24 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 28. října
  • Uherský Brod
  • MANN + HUMMEL Innenraumfilter (CZ) s.r…
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 6. ledna
  • Uherské Hradiště
  • PEVEKO, spol. s r. o.
  • 15 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 5. července
  • Staré Město, Uherské Hradiště
  • ALGECO s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 21. ledna
  • Zruč nad Sázavou
  • DENSO Czech s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Český Brod
  • Karma Český Brod a.s.
  • 19 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 10. listopadu
  • České Budějovice
  • TSE ELECTRONICS spol. s r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 16. listopadu
  • Rudná, Praha-západ
  • L & L Products, s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 10. března
  • Bor
  • PSZ Czech Republic s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Proboštov
  • Mahr, spol. s r.o.
Zveřejněno: 27. října
  • CS CABOT, spol. s r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 22. června
  • EVPÚ Defence a.s.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 14. června
  • Plzeň
  • Pamela O.K. spol. s r.o.
  • 14 600 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

AJ den email Frýdek hlídání hodnocení HR IT kandidát komunikace Místek místo mobil náplň práce nová ohodnocení plán plánování podnik pojištění pozice práce pracoviště pracovní příspěvek růst společnost společnosti sport stravenky telefon vedení vzdělání zkušenosti změny znalost životní pojištění životopis karta kov mobilní mzdové náplň národní oddělení organizace osobní PR pracovní příležitost problém profesní profi příležitost příprava rok řešení řešení problémů schopnost stav stroj systém termín tým výrobní výroby zkušenost životní