Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

TECHNIK ELEKTRO - 1 směna (34 - 37.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 34.000 – 37.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte vzdělání v oboru elektro a platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., §5 nebo §6? Chcete se učit novým věcem, zdokonalovat se a mít šanci být součástí moderní a prosperující společnosti? Pokud ANO, pak neváhejte a pošlete mi Váš životopis!!

Výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pracovní pozici:

Náplň práce:

* Testování a montáž elektrických zařízení
* Zaznamenávání získaných dat do evidence
* Práce v jednosměnném provozu
* Komunikace s kolegy
* Zodpovědnost a samostatnost

Co od Vás očekáváme:

* SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
* Vyhlášku č. 50/1978 Sb.
* Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
* Schopnost číst z technické dokumentace
* Chuť pracovat a učit se novým věcem

Co Vám můžeme nabídnout:

* Flexibilní pracovní dobu
* Dovolená nad rámec zákona
* Příspěvky na sport
* Posilovna a odpočinková zóna v rámci společnosti
* Vzdělávací kurzy
* Příjemný kolektiv
* Práci v moderním prostředí

* Místo výkonu práce: Brno

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Relax zóna Relax zóna
  • Herní zóna Herní zóna
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Fitness na pracovišti Fitness na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Vlasatice
  • FirstFarms Granero s.r.o.
  • Vhodné pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Podolí, Praha
  • Ústav pro péči o matku a dítě
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Lékařská péče
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou
  • Česká Skalice
  • Théravádový buddhismus
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí

O2 Czech Republic a.s., 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, Jobs Contact Personal, s.r.o., FRIGERA s.r.o., PTF financial s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Věra Pietrasová, HOFMANN WIZARD s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., HANYA corporation s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., Trenkwalder a.s., EBIS, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Programátor / Programátorka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Specialista / specialistka telekomunikací, Zkušební technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička

Brno, Modřice

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Bor Brno den dokumentace dovolená elektro evidence flexibilní IT komunikace kurz kurzy místo Most náplň práce odpovědnost plat práce pracovní prostředí řízení samostatnost SOU společnost společnosti sport technik výkon vzdělání vzdělávací kurzy životopis anglický anglický jazyk dokument elektrický jazyk kolektiv kov místo výkonu práce náplň obor PR příjemný příspěvky rámec schopnost směna součást technické test tým výrobní vzdělávací kurz