Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Odborník Na Vstupní Kvalitu Až 37.000 Kč

Lokalita Brno
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Specialista / specialistka kvality
Hrubá mzda 33.000 – 37.000 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte praxi v oblasti vstupní kvality? Perfektně znáte nejrůznější dílenská měřidla a rádi byste si rozšířili obzory? Ve výkresové dokumentaci se neztratíte a chcete pracovat v super týmu na dvě směny? Pošlete mi životopis! Hledáme parťáky na pozici

ODBORNÍK NA VSTUPNÍ KVALITU AŽ 37.000 KČ

Náplň práce:

* Zkontrolujete materiál, který dostanete
* Pokud je to "zmetek", zablokujete ho a vystavíte potřebnou dokumentaci
* Řešíte reklamaci dodaných "zmetků"
* Makáte na zlepšování kontrolních předpisů
* Podílíte se na inventurách

Co od Vás očekáváme:

* SOU/SŠ ideálně technického zaměření
* Praxi v kontrole kvality ve výrobní firmě
* Znalost strojírenských měřidel
* Uživatelská znalost MS Office
* Znalost SAP velkou výhodou!!
* Ochota pracovat na dvě směny
* Pečlivost a zodpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:

* Plat dle kvalifikace
* Příplatky za směny, přesčasy
* Příspěvek na dopravu
* Stravenky
* Program Cafeterie
* Multisport karta
* Příspěvek na penzijko
* Zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
* Svozový autobus z centra Brna
* Důkladné zaškolení
* Spoustu firemních akcí
* Místo výkonu práce: Brno

  • Brno
  • Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 25. dubna
  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Parkoviště
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na dopravu
  • Mnichovice, Praha-východ
  • Restaurace a penzion U Sapíků, s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Radlice, Praha
  • Betanie Trans brother s.r.o.
  • 33 000 – 45 000 Kč
  • Praha
  • FG Energy s.r.o.
  • 50 000 – 90 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)

Manuvia, a. s., organizační složka, Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Job s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Skanska a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, LKQ CZ s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., FRIGERA s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Šmídl s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., CSK-IMK, s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Věra Pietrasová, MIKON TOOLS s.r.o., FORUM STANY s.r.o., Advateq s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Speditér / Speditérka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Konstruktér / Konstruktérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Svářeč / Svářečka, Projektový / projektová manažerka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v chemii, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Montážník / montážnice, Servisní technik / technička, Designér / Designérka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

auto Bor Brno hledám IT kvalifikace kvality měření místo náplň práce odpovědnost Office pečlivost plat práce pro rodinné příslušníky přesčas přesčasy příplatky příspěvek reklama role směny SOU sport stravenky školení uživatelská znalost výkon znalost životopis cafeterie centra daný díl dokument firemní karta materiál místo výkonu práce náplň oblast oblasti odbor PR program předpis příslušník stav stroj technické tým uživatel výrobní