Práce: Elektromechanik Bohumín

lokalita: Bohumín zadavatel: EDYMAX SE

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče na pozici elektromechanik. Místo výkonu práce Bohumín.

NÁPLŇ PRÁCE

  • jednoduché opravy elektrozařízení
  • odstraňování poruch EZ

POŽADUJEME

  • SOV s výučním listem – elektrotechnické zaměření
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb.

NABÍZÍME

  • příplatky a odměny
  • stravování v jídelně, příspěvek na nápoj
  • možnost záloh
  • odpovídající délka dovolené
  • stravenky

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis nebo se dostavte osobně na Edymax,, Jiráskovo náměstí 10, vchod z Poštovní ulice Ostrava.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Bohumín

Firma

EDYMAX SE

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist