Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

Procesní Kvalitář

Lokalita Český Krumlov
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Potravinářství a krmivářství, Kontrolor / kontrolorka kvality
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Hledáme posilu do týmu procesní kvality!

Náplň práce:

  • Zlepšování procesů ve výrobě
  • Zákaznické reklamace (interní a externí)
  • Administrace 8D reportů
  • Analýza zmetků

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického rázu)
  • AJ/NJ na úrovni minimálně B1
  • Zkušenosti z pozice v kvalitě ve výrobní firmě
  • Znalost ISO norem

BENEFITY:

  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost částečného home office
  • 13. mzda
  • Další finanční prémie a bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy

  • Trhové Sviny
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 29. dubna
  • Hosín
  • Zemědělské družstvo Hosín
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 1. května
  • Hrádek nad Nisou
  • KSM Castings CZ s.r.o.
  • 27 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. května
  • Zahraničí
  • Re-sorting s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 16. prosince
  • Litvínov
  • SAPRIL s.r.o.
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Kuřim
  • ZELTWANGER AMT s.r.o.
  • 23 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 17. října
  • Dačice
  • TEKACABLE s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Boršov
  • KARO - Leather Company s.r.o.
  • 19 700 – 35 160 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Olomouc
  • MONTIX, a.s.
Zveřejněno: 8. února
  • Litvínov
  • T-FLEXIBLE s.r.o.
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 18. ledna
  • Klatovy
  • EMP - Centauri, společnost s ručením…
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 9. srpna
  • Dačice
  • od 27 500 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Dačice
Zveřejněno: 3. července
  • Mladá Boleslav
  • PIKE GROUP s.r.o.
  • od 21 800 Kč
Zveřejněno: 22. prosince
  • Pardubice
  • Martina Říhová
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Šumperk
  • B E K O Engineering, spol. s r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 9. června
  • Dačice
Zveřejněno: 30. srpna
  • Brno-město
  • RR Donnelley Czech s. r. o.
Zveřejněno: 24. září
  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
Zveřejněno: 18. října
  • Lovosice
  • KOS WIRE EUROPE s.r.o.
  • od 19 500 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Ústí nad Labem
  • Materialise s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 31. května
  • Uherský Brod
  • TEKOO spol. s r.o.
Zveřejněno: 16. června
  • Brandýsek
  • PHARMOS, a.s.
  • 18 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 16. května

Tradiční vinaři s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Pekárna Srnín s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., HS AUTO s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Advantage Consulting, s.r.o., MK správní společnost s.r.o., C & C engineering s.r.o., GW JIHOTRANS a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Zemědělské družstvo Hosín, Inovan CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Asistent / Asistentka, Řidič / Řidička, Pekař / Pekařka, Systémový inženýr / inženýrka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Dělník / Dělnice, Klempíř / Klempířka, Mistr / Mistrová, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Vědeckovýzkumný pracovník / pracovnice, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Prodejce / prodejkyně vozů, Projektant / Projektantka, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Nástrojář / Nástrojářka, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Cukrář / Cukrářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Potravinářský technik / technička, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Výzkum a vývoj

České Budějovice, Český Krumlov, Srnín, Velešín, Kaplice, Homole, Trhové Sviny, Hrdějovice, Hosín, Zliv

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Přehledně: zaměstnanecké akcie

Jeden ze žádaných benefitů - zaměstnanecké akcie - nemá v České republice zatím oporu v zákonech. Pokud vám zaměstnavatel nabídne možnost odkupu akcií společnosti za zvýhodněnou cenu, musíte odvést daň i pojištění z částky, která je rozdílem mezi zvýhodněnou cenou pro zaměstnance a cenou obvyklou na trhu.

AJ analýza benefit benefity bonus bonusy den doba flexibilní hledám home office interní ISO IT kurz kurzy kvality možnost mzda náplň práce Office pozice práce pracovní pracovní doba příspěvek reklama stravování týden týden dovolené navíc vzdělání vzdělávací kurzy zkušenosti znalost dovolené externí finanční náplň navíc PR prémie proces procesů report technické tým výrobní vzdělávací kurz zkušenost