Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Operátor/ka výroby až 25 000/měs., 5 týdnů dovolené

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zlín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 19.000 – 25.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte zajímavou práci ve výrobě, která Vás bude bavit a můžete nastoupit třeba hned? Nevadí Vám práce na 3 směnný, popř. nepřetržitý provoz? Tak nás neváhejte kontaktovat! Aktuálně hledáme spolehlivé pracovníky do výroby pryžových membrán. Nástup možný ihned. Pracoviště:Velíková - obsluha pracovního stroje - lisování + osek - kontrola a třídění Nabízíme: - mzdu po zapracování až 25.000Kč/měs. - dobrou dopravní dostupnost - pravidelný výplatní termín - moderní a přátelské prostředí - 5 týdnů dovolené - stravenky Požadujeme: - min. 18 let - ochotu pracovat v 3 směnném, popř. nepřetržitém provoze - spolehlivost, pracovitost

  • Otrokovice
  • Jobs Contact Personal, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Hradec Králové
  • Štěpán Kadeřábek
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 15. února
  • Krč, Praha
  • Delirest Services s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 19. ledna
  • Hostivice
  • Asistent/prodejce
  • od 23 000 Kč

AISE, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Valašské Meziříčí, DF Partner s. r. o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., H E R U S, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Kovárna VIVA a.s., Teplo Zlín, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Continental Barum s.r.o., Human-Res s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně forem, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Projektant / Projektantka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Aranžér / Aranžérka, Opravář / Opravářka, Výzkum a vývoj

Zlín, Fryšták, Otrokovice

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

AJ dění hledám ISO IT náplň práce nepřetržitý operátor Osek plat práce pracoviště pracovní pracovník prostředí stravenky třídění dobro dopravní dovolené kontakt kontrola kov náplň obsluha PR přátelské přátelské prostředí stroj termín výroby