Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Práce pro ženy i muže - mzda až 32 000Kč, bonus 25 000Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Uničov
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 32.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme

  • manuální zručnost
  • fyzická zdatnost a samostatnost

Nabídka

  • stabilní zaměstnání na HPP
  • náborový bonus 25 000Kč
  • 13. a 14. plat
  • příplatky a bonusy
  • finanční zálohy
  • možnost přesčasů
  • svozové autobusy
  • ubytování zdarma
  • průměrná mzda 32 000Kč
  • oběd cca 25–30Kč

Pracovní náplň

  • výroba a montáž světelné techniky pro automobilový průmysl
  • 8h směny (R-O-N)
  • bezprašné prostředí

Místo výkonu práce: Mohelnice

  • Olomouc
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 27. března
  • Prostějov
  • Skanska a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 22. března

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost, HIRSCH Czech Republic s.r.o., Markmont, s.r.o., ÚSOVSKO FOOD a.s., Kimberly-Clark, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jiří Geisler, Grafton Recruitment s.r.o., Drevos obaly s.r.o., ZLKL, s. r. o., SH Job Partners s.r.o., Skanska a.s., CERCLING CORP s.r.o., Comac jobs s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Bergasto a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., MedicProgress, a.s., TDK Electronics s.r.o., Hřiště v CAJKU s.r.o., AGROP NOVA a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Česká pošta, s.p., Lead - HR Services s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., REHAU Automotive, s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Miloslav Ševčík

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technik / technička, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny

Olomouc, Úsobrno, Uničov, Šumvald, Litovel, Šternberk, Loštice, Rýmařov, Hněvotín, Šumperk, Hlubočky, Velká Bystřice, Ptení, Moravská Třebová, Prostějov, Jevíčko, Tršice, Bruntál

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

auto automobil bonus bonusy Bor místo mobil Mohelnice Most možnost mzda nabídka nábor náplň práce plat práce pracovní prostředí průměrná přesčas příplatky samostatnost směny stabilní technik ubytování výkon výroba zaměstnání zdarma Zruč automobilový průmysl dar finanční místo výkonu práce náborový náplň PR pracovní náplň průmysl techniky