Práce: Práce ve výrobě přímo v Sokolově - mzda až 18.000 Kč #EEBgQ

lokalita: Sokolov zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se montáží elektrosoučástek v Sokolově, hledáme šikovné pracovníky a pracovnice na pozici Montážní dělník/dělnice. Jedná se o nenáročnou práci s drobnějšími komponenty, proto je důležitá především manuální zručnost. Pracuje se v pravidelném třísměnném provozu (směny od pondělí do pátku). Na pracoviště je výborná dopravní dostupnost – v blízkosti autobusové i vlakové nádraží. Nepožadujeme praxi na obdobné pozici, vše Vás během pětidenního školení naučíme. Nástup je možný ihned.

  • montážní práce na lince
  • montáž elektronických zařízení
  • manipulace se součástkami

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení až 18 000 Kč/měs.
  • stravenky v hodnotě 80 Kč za každou odpracovanou směnu
  • 4 týdny dovolené při nástupu, za každý odpracovaný rok 1 den navíc
  • pracovní doba od pondělí do pátku
  • v případě práce o víkendu příplatek 60%, ostatní příplatky dle zákoníku práce
  • po nástupu 5 dní odborného zaškolení
  • práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
  • dlouhodobá spolupráce
  • příjemné pracovní prostředí

Požadujeme:

  • manuální zručnost, pracovitost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Sokolov

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

18.000 Kč

Toplist