Hledáme lidem práci Manpower

Mzdová účetní

Lokalita Brno   Zobrazit na mapě
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

V ManpowerGroup, největší personální společnosti v ČR, pomáháme lidem uspět na trhu práce a najít novou práci. O naše zaměstnance dále pečujeme a součástí toho je i zpracování mezd. A právě nyní hledáme novou posilu interního týmu mzdové účtárny!

Pokud hledáte uplatnění v oblasti personalistiky a zajímá Vás mzdová agenda, chcete naplno využít svůj smysl pro detail, zodpovědnost a máte již zkušenosti se zpracováním mezd, dejte nám o sobě vědět a zašlete svůj životopis!

Popis pozice:

Co Vás na pozici mzdové účetní u nás čeká:

• zpracování podkladů pro mzdy a mezd pro agenturní pracovníky
• kontrola a řízení procesu výplaty mezd
• komunikace s úřady (přihlášky/odhlášky na zdravotní a sociální pojištění)
• zadávání vyúčtování cestovních náhrad, srážek ze mzdy, nemocenských dávek, exekucí
• příprava ročních zúčtování daně z příjmů pro přidělené pracovníky
• asistence síti poboček - informování poboček o požadovaných dokumentech, zodpovídání mzdových dotazů

Profil kandidáta:

Naše nová kolegyně by měla mít/znát/umět:

• pracovní zkušenost na pozici mzdové účetní
• schopnost rychle a kvalitně zpracovávat úkoly
• pečlivost a samostatnost
• orientovat se v zákoníku práce a souvisejících zákonech a ve mzdové problematice
• znalost programu Helios Green bude výhodou

Nabízíme:

Co můžeme nabídnout?

• zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• práci v přátelském týmu a příjemném pracovním prostředí s výbornou dostupností - centrum Brna
• zaměstnanecké benefity:

  • flexibilní pracovní doba,
  • týden dovolené navíc,
  • stravenky,
  • home office,
  • sick days,
  • cafeteria
  • jazykové kurzy a další

V případě, že Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis!

HR specialista BRNO (A10727)

Nutně vás hledají
  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 57 000 – 62 000 Kč
Zveřejněno: 1. května
  • Brno-město
  • AVES PLUS, spol. s r.o.
Zveřejněno: 13. října
  • Ostrava-město
  • Ing. Jana Křenová
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 20. července
  • Hradec Králové
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 29. července
  • ETCIMEX s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 3. února
  • Dubí
  • Vaše Harmonie, o.p.s.
  • 18 000 – 22 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 14. prosince
  • Ratíškovice
  • ZERA, a.s.
Zveřejněno: 21. prosince
  • Třinec
  • Sociální služby města Třince,…
  • 16 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Ostrava
  • Account Professional a.s.
  • 13 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 25. února
  • Plzeň
  • Bc. Martina Lukášová, MBA
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 12. března
  • Valašské Meziříčí
  • Auto Kora top s.r.o.
Zveřejněno: 11. května
  • České Budějovice
  • Job and Travel s.r.o.
Zveřejněno: 22. března
  • Teplice
  • Okresní soud v Teplicích
  • 15 800 – 23 800 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Planá nad Lužnicí
  • Kostelecké uzeniny a.s.
  • 14 000 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 1. července
  • Avire s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 13. června
  • Pardubice
  • JP-KONTAKT, s.r.o.
  • 22 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 5. června
  • CESORG spol. s r.o.
Zveřejněno: 14. října
  • Trutnov
  • KASPER KOVO s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 8. září
  • Svitavy
  • TOS Svitavy, a.s.
  • 18 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 28. září
  • Cheb
  • LAGARDE SPEDITION spol. s r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 10. října
  • Chodov, Praha
  • S&K ADVISORY s.r.o.
  • 14 000 – 15 000 Kč
  • ESOF, spol. s r.o.
  • 20 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 5. prosince
  • PCO - hlídací služba, s.r.o.
  • od 24 000 Kč
  • Děčín
  • Výchovný ústav, dětský domov se školou,…
  • 16 760 – 25 230 Kč
Zveřejněno: 4. ledna
  • Vsetín
  • TRIMILL, a.s.
  • 21 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 20. září
  • Libeň, Praha
  • Global Management Group a.s.
  • od 13 000 Kč
  • Tábor
  • Josef Matějíček
  • 18 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 21. září
  • Beroun
  • Lomikámen, z.ú.
  • od 18 000 Kč
  • Džbánov
  • TRIGA partners s.r.o.
  • 90 – 105 Kč / hod

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Odbory - proč a jak je založit

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

agenda AJ benefit benefity Bor ČR den doba flexibilní hledám home office HR interní iOS IT kandidát komunikace kurz kurzy mezinárodní Most mzdová agenda mzdy náplň práce NDA nemoc nová odpovědnost Office pečlivost plat platy pojištění pozice práce pracovní pracovní doba pracovní pozice pracovník prostředí řízení samostatnost sick day SOU společnost společnosti stabilní stravenky týden týden dovolené navíc účetní uplatnění úřad výplaty zákoník zaměstnanec zdravotní zkušenosti znalost životopis agent asistence centrum cestovní daně dokument dovolené jazyk kolegyně kontrola kov list mzdová mzdové mzdový náplň národní navíc nemocenský oblast oblasti personální PR proces profi program přátelské příjemné případ příprava roční schopnost sociální součást trh tým úkol úkoly zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost