Hledáme lidem práci Manpower

Firmware developer

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Zajímáte se o vývoj a nové projekty?

Domluvíte se bez problémů anglicky?

Ovládáte C nebo C++?

Hledáme právě Vás!!! Pro dynamickou společnost, která se zabývá novým projektem - vývoj bezpečnostních technologií, hledáme několik nových kolegů na pozici Firmware developer.

Pokud Vás tato pozice zajímá, pošlete Vaše CV a já Vám k této pozici i firmě řeknu další informace.

Popis pozice:

Vašimi hlavními úkoly bude:

  • Spolupráce v menším projektovém týmu pro amerického zákazníka
  • Tvorba a vývoj Embedded SW/FW pro laboratorní zařízení
  • Podpora vývojového týmu v oblasti embedded systémů
  • Optimalizace SW a HW

Profil kandidáta:

Co by měl náš nový kolega mít:

  • Dobrou znalost programování v jazyku C/C++
  • Všeobecná znalost elektroniky a vývoje HW v oblastech (Embedded Systémy, Real-time programování, NEC V850 procesor, CAN-BUS systém, LIN-BUS systém, RS232/ RS485 komunikace, Windows/Internet, GUI – grafické prostředí, mechanika-hardware-software systémy)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

Co ho u nás čeká:

  • Práci v mladém a dynamickém kolektivu v moderně vybavené společnosti
  • Zajímavý vývoj, spolupráce na projektu pro amerického klienta
  • Možnost odborných kurzů v oboru
  • Odpovídající platové podmínky, pololetní a roční odměny
  • Příspěvek na dopravu, stravování, relaxaci
  • Možnost kurzů AJ
  • Volná pracovní doba
  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Ostrava
  • Lanči tisk s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 20. března
  • Roztoky, Praha-západ
  • Photonic Technologies s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 17. srpna
  • Brno
  • GIT Consult Czech s.r.o.
Zveřejněno: 1. července
  • Brno
Zveřejněno: 7. července
  • Brno
Zveřejněno: 20. července
  • Olomouc
  • Brno
  • Brno
Zveřejněno: 3. srpna
  • Žatec, Louny
  • Sittardia s.r.o.
  • 40 000 – 49 999 Kč
Zveřejněno: 16. srpna
  • Brno
Zveřejněno: 30. srpna
  • Brno
  • Proof & Reason, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 23. září
  • České Budějovice
  • Job and Travel s.r.o.
Zveřejněno: 23. března
  • Luhačovice
  • Mag.rer.coc.oec. Lukáš Tobolák
  • 20 000 – 45 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Vsetín
  • TRIMILL, a.s.
  • 21 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 20. září
  • Beroun
  • Lomikámen, z.ú.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 21. září
  • Džbánov
  • TRIGA partners s.r.o.
  • 90 – 105 Kč / hod
  • Česká Třebová
  • AVIAR cleaning company, s.r.o.
  • 10 000 – 11 000 Kč
  • Nekoř
  • Miroslav Zářecký
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • Hradec Králové
  • Hradecká pekárna, s.r.o.
  • 18 000 – 30 000 Kč
  • Ostrava
  • Domov Slunovrat, Ostrava-Přívoz,…
  • 22 000 – 32 000 Kč

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

AJ anglicky bezpečnost Bor CV developer doba elektro EU hlavní hledám HW IT kandidát kolega komunikace kurz možnost na dobu neurčitou náplň práce nové odměny plat podmínky podpora pozice práce pracovní pracovní doba prostředí příspěvek řízení smlouva software společnost společnosti spolupráce stravování všeobecná znalost anglické dobro informace jazyk kolektiv na dobu náplň oblast oblasti obor odbor odborný platové podmínky PR problém proces profi program projekt projektové roční systém systémy technolog tvorba tým úkol úkoly zákazník